Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell fektetik a babákat...

Hogy kell fektetik a babákat hogy ne feküdje el a kisfejét? 6hetes

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
forgatni kell, alhat háton, hason, és ha nincs gond a csípőjével, akkor kitámasztva oldalt is.
2014. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy erted? Hogy ne legyen lapos hatul? Tedd hasra, mindket oldalara forditva is.
2014. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én oldalt tettem le mindig is, nem lett lapos a feje, álmában sokat forgolódik, de a matrac sem mindegy, én azt vettem észre, akik kókuszmatracot használnak ott gyakoribb egy kicsit.
2014. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha hason van akkor inkább a bal oldalán. Ha háton akkor meg inkàbb a jobb oldalra forditja a kisfejét. De hason is szépen át tudja fordítani. Mégis azt mondják,hogy az egyik oldalt laposabb az arca.
2014. júl. 9. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hason nem szabad ilyen picit altatni. Csak hátra tedd! Az enyèm a jobb oldalán szeret aludni, ezért èjjel hagyom. A nappali alvàsainàl balra fordítom a fejét. 2 hònapos.
2014. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiam 6 hetes, csak hason alszik, forgatja a fejét, hol erre hol arra van neki, nem lapos egyik oldalt sem.

Miért nem szabadna hason altatni? Nálunk a kórházban is hasra tették, ha büfizik legalább nem nyel félre?

Fiamnak ha háton kéne aludnia, nem aludna semmit az biztos.

2014. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahány ország annyi szokás azért. Irországban tilos a gyereket hason altatni!
2014. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, sok országban tanítják azt az anyukáknak, hogy nem szabad hason altatni, mert azok a babák, akiknél légzéskimaradás előfordult, x esetben hason aludtak... de ez rendkívül kisarányú előfordulás! A szakemberek is elismerik, csak hát valamit mondani kell, hogy mi mitől van...


Én mindhárom kisfiamat kezdettől hason altattam, mert csak úgy tudtak aludni, ők is forgatták a fejüket. Az első kettő koraszülött osztályon volt, és ott is forgatták a babákat, tehát hason is altatták őket.

2014. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!