Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja mérem a vérnyomásom,...

Pár napja mérem a vérnyomásom, kicsit ingadozik sajnos. Mikortól fektetik be ezzel a kismamákat a kórházba?

Figyelt kérdés
Félek,mert nem igazán szeretnék befeküdni,elég határeseten mozog a vérnyomásom,most az előbb pl 143/86 volt.Amúgy egész nap 140 alatt kicsivel.Holnap megyek vissza az orvoshoz,Ő dönti el mi legyen.Vagy a front is befolyásolhatja?Ennyivel számithatok rá hogy befektetnek?36+3hetes kismami
2010. ápr. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomása minden egészséges embernek ingadozik
2010. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ingadozik.volt egy olyan hónapom h kicsit magas volt,hetente jártam a védőnőhöz méretni/sajna nincs mérőm/,meg vizeletet nézetni.aztán rendbejött.és most egy pár napja mértem apunál,és megint magas lett,szaladtam is a védőnőhöz,de ott meg nem volt magas.én is parázok ezen nagyon,és nem szeretnék befeküdni.remélem nem lesz baj.szeretném már kibírni ezt a pár hetet.amúgy múltkor azt olvastam h a front befolyásolja.mikorra vagy kiírva?én május 18.kitartás.
2010. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam akkor volt vészes amikor 200/120-szal befektettek.150/90-ig a dokim szerint nem veszélyezteti a babát
2010. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 150/100 amit mond az orvosom. Ha gyógyszer mellett annyi, akkor már rezeg a léc.
2010. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem szedek gyógyszert,bizom benne hogy nincs nagyobb gond,majd délelőtt kiderül.
2010. ápr. 23. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!