Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik kórházban szokás még,...

Melyik kórházban szokás még, hogy a magasabb vércukorérték miatt 4 napra kórházba fektetik az ember lányát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például Kecskeméten feküdtem egy ilyen lány mellett! Gondolom az ő érdekében, egészségéért történt.
2010. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Salgótarjáni vagyok. 4 hetes tündérke anyukája.

A terheléses vércukrom 9,2 lett. Visszahívtak a terhesgondozóba, onnan elküldtek dietetikushoz, aki 180 grammos CH-diétára állított be. Egy hónap múlva kellett befeküdnöm a 4 napos vizsgálatra, hogy megnézzük, elég volt-e a diéta, vagy egyéb módon (gyógyszer vagy inzulin) kell a vércukromat beállítani.

De nem kell idegeskedni, általában elég a diéta.

Ja, annyi még, hogy szülés után a Babának 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 24, 36 és 48 órás "korában" mérik a vércukrát.

2010. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is feküdtem bent már emiatt. 4 napig a kórházi borzalom kaját kellett enni és utána csináltak egy vércukorprofilt. Diétázni otthon is lehet.
2010. szept. 13. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Sógórnőmet is befektették miatta. (Esztergom)
2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Szent Jánosban is befektetnek, ha baj van, de hamarabb is kimehetsz saját felelősségre. Sok mindent nem csinálnak, ugyanolyan cukormérővel mérnek, amit lehet kapni gyógyszertárban, és néha elküldenek vérvételre. Ja, és amellett, hogy cukorbeteg kismamákról van szó, napi 3szori étkezés van, pedig ilyenkor legalább 5ször kell étkezni, szóval a többit magadnak kell megoldani...
2010. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!