Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 6 hosan lett...

A kislányom 6 hosan lett megkeresztelve, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Életem legrosszabb döntése volt a kereszt szülök választása,most 19 hos a kislányom és szertnék mást keresztszülönek,akik igazán méltok erre ,de meg lehet még egyszer kereszteltetni? Református templonban volt a keresztelö,mert én és a párom is az.DE most mint csináljak,menjek vissza a templonba és kérdezzem a papot,hivtam ma egyet telefonon de nem érem el a templom meg álltalában zárva mikor én arra megyek,tud valaki erre a kérdésemre válaszolni,hogy lehet -e még egy keresztelö,más keresztszülökkel?
2010. jan. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják újra megkeresztelni, mert ez egyszeri alkalom. Annyit tehetsz, hogy felkérsz olyan valakit, akit megfelelőnek tartasz a "tiszteletbeli" keresztszülőségre. A másikra meg tojsz... Egyébként mi a probléma, ha publikus?
2010. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkeresztelkedni csak egyszer lehet az életben.
2010. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem úgy van, hogy csak úgy visszavonjuk ha meggondoltuk magunkat!
2010. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másik egyháznál újra lehet keresztelkedni. Pl. református után katolikus.
2010. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja! Csak ahhoz a szülőknek át kell térni katolikusnak.. De akkor se keresztelik újra.
2010. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon joban voltunk a kereszt szülökkel,de a keresztelö után hirtelen elváltak és bumm,minden szerte foszlott,és a kereszt gyermekükre tojnak egy nagyot.Akkor kérdem én mi a pi.... nak válalták el?
2010. jan. 8. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!