Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak vagy ti mit adtok...

Mit adjak vagy ti mit adtok kb 9 hósotoknak vacsorára? És kibírja vele reggelig? És mennyit?

Figyelt kérdés
9 hósom este 8-kor eszik kb 200-at 3-as Beba aktív tápszert.Többet nem hajlandó enni és kb 2-3ig bírja.Biztos éhes mert akkor kb 150-et megeszik.Tejpépet nem szereti egyiket sem csak hipp üveges jóéjtpapit de az anyagi csőd olyan drága és azzal sem bírja.És ezt újabban csinálja kb egy hete azóta mászik és állt fel.Lehet hogy ezzel van összefüggésben ja és reggel este van tápi reggel aztán 250-et megeszik tízórai tejtermék ebéd főzelék hússal vagy sajttal vagy leves és második uzsi gyümi kekszel vagy babapiskótával vagy üveges gyümi közben kukót is eszik meg mindeből kap ha épp kér pl tegnap uzsi után kalács és vacsi meg 8-kor amit írtam ka és uzsi 4-5 körül van
2010. jan. 7. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam 4kor uziszik gyümölcsöt (1 üveg),6kor tejpép vagy a jó éjt papi,és 8-fél 9kor 270 ml tápszer.Általában 10körül még eszik 120-150 ml-t,és alszik reggel 8ig.
2010. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hú, ti még minket is túlszárnyaltok :)

4-kor adok gyümölcsöt

6-kor egy adag főzeléket (vagy spagettit, vagy ami épp az eszembe jut)

és 7-fél8 kor még 250 ml tápszert, amivel bírja reggel 10ig!

azt hittem, hogy túletetem. :)

2010. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi most evett 250-et de ő már alszik ilyenkor talán megpróbálom álmában megetetni ha én lefekszem

ha uzsira gyümi helyett tejpépet vagy tejterméket adok jobban bírná és akkor gyümit meg délelőtt?vagy csinálni lehet tápszerrel is "tejbedarát"?

2010. jan. 7. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, én nem babrálnám össze a tápszert a tejpéppel, hanem inkább akkor a tejpépet cseréld meg a gyümölccsel. egy próbát megér. én is elég sokat kísérleteztem, mire ez így kialakult.
2010. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja én nem úgy gondoltam hanem tápszerből csinálnék darával olyat mintha tejbedara volna
2010. jan. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!