Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibol tudhatom ha a 11 hosomna...

Mibol tudhatom ha a 11 hosomnak a fule faj?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje csinalja, de nem rendszeresen. Van mikor a fulehez nyul es csak piszkalgatja es van mikor huzogatja is. De nem sir kozben! Kislany, van fulbevaloja es a haja is a fulere nol mar. Lehet h a haja csikizi? Ha fajna a fule akkor sirna, ugye? Mert sokszor piszkalna a fulet? Amugy csak az egyiket piszkalgatja..
2014. júl. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A fül piszkálás általában fáradtságot jelez,de doki bele tud kukkantani látja ha túl zsíros vagy be van gyulladva,de szerintem álmos és azért csinálja.
2014. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak ránőtt a haja és folyton csikizte neki. Ő is állandóan a fülét piszkálta. Néha még sebes is lett neki, mert belekapott a körmével. Aztán levágtuk a haját és megszűnt a dolog.

De fájhat a fogzástól is a füle. Ha be lenne gyulladva, az általában lázzal jár.

Én első körben a haját igazítanám úgy, hogy ne csikizze a fülét. Ha továbbra is fenn áll a dolog, mutasd meg orvosnak. Belekukkant a fülébe és megmondja, hogy baj van -e. De szerintem nem betegség áll a háttérben, mert akkor nyűgös lenne, sírna.

2014. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, borzasztó ez a gagyi!
2014. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok baba csinálja, sokmindenért. Ahogy az előző válaszoló írta, főleg, ha fáradtak, de a fog is oda sugárzik ki, meg a haja is csikizheti. Az én nagyobbik gyerekem fülfájós, és az látványos: lényegében egész nap sír és nyűglődik, meg azért egy fülgyulladás az esetek nagy többségében lázzal, legalább hőemivel jár.
2014. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A füle arca felé eső részénél kell megnyomni azt a kis háromszöget, ami a fül lyukat takarja , határozottan, s ha látod rajta hogy fáj neki, akkor fáj a füle.
2014. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyomtam neki ott es nem reagalt arra, hagyta is. Akkor talan nem fajhat neki. Eddig 4 foga van, most nemreg bujt ki a 3. es a 4. is. Igy is zavarhatja a fogzas h nem a hatso fogak bujnak, hanem megcsak az elsok? Eddig a faradtsagra nem is gondoltam, most megfigyelem majd h alvas ido kornyeken csinalja-e. Koszonom!
2014. júl. 12. 04:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy baj, akkor inkbb nzesd meg orvossal. A kislányom is sokat piszkalta a fult, én is ráfogtam mindenre, de nem hagyott nyugodni a dolog, és bizony volt egy fülgyulladasa, szinte tünet nélkül.
2014. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem mindkét fiam akkor csinálta ezt mikor már álmosak voltak!
2014. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!