Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jó ötlet változtatni...

Mennyire jó ötlet változtatni az étrendjén? Többi lent!

Figyelt kérdés

10hónapos a babám. Az eddigi étrendje ez volt:

Tápszer

Gyümölcs vagy joghurt gyümivel

Húsos főzelék

Húsos főzelék

Tejpép.

1hete elkezdtem neki adni jó minőségű párizsit illetve borjúmájast! Ma volt az első eset jogy vacsi előtt 2órával adtam neki fél zsemlét+1szelet párizsit. Jó ízűen megette,majd tejpép helyett 2órára rá adtam tápszert így jó volt. Nem szeretném már tejpéppel etetni! Védőnőm azt mondta ihat Junior tejitalt(azt mondta nem baj ha nincs 1 éves) Gondoltam hogy vacsira "szendvicset" adnék tejitallal csak hogy a napi tej mennyiség meglegyen! A tápszer ahogy észre vettem önmagában nem laktatja már! Vagy ti nem adnátok 10hósan a tejitalt?


2014. júl. 12. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy fel kellett keltenem hogy megigya a tápit,ezért gondoltam hogy szendbics+tejital. És nem kell keltegetnem
2014. júl. 12. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Vacsira szendvicset+ tápszert adj, ha így gondolod.

Majd 1 éves kora után adj tejitalt.


Bár nálunk a mai napig csak tejital a vacsi. 2,5 dl. 15 hós a fiam.

2014. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom tápszerrel. Csak azon gondolkozom hogy mivel a tápi laktató ,megfogja e enni a kettőt együtt,ezért gondoltam a tejitalra ha már a védőnő mondta. Köszi,ment a zöld kéz!
2014. júl. 12. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondta a védőnő, amikor kérdeztem, hogy nem baj-e, hogy tápszer helyett tejitalt kap vacsira, hogy az is ugyanúgy tápláló, úgyhogy nem gond.

Egyébként rá van írva, hogy anyatej kiegészítő tápszer, a Milumil tejitalra.

2014. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Óh...azt hittem hogy nem laktat annyira így vacsinak nem jó csak étkezések mellé vagy hasonló! :/ Köszi!
2014. júl. 12. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!