Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt másnál is hogy 2-3 órán...

Volt másnál is hogy 2-3 órán keresztül ringatva sem alszik el? Hogy nem fárad el egy kisbaba?

Figyelt kérdés

maraton ringatás és semmi hatás....

de végigmentem a ringatás 600 verzióján. jobb kézben, bal kézben, pokrócban, hintázósan, rázósan, a baba vízszintben, függőlegesen, feje fent tartva, lentebb tartva, lassan, ütemesen, sétálva, helyben állva, beszélve, némán, erkélyen a levegőn, bent a szobában, és n e m a l sz i k.


2014. júl. 12. 22:55
 1/10 A kérdező kommentje:

etetés rendben

hasfájás ellen beadva

egyszerűen nem értem.

2014. júl. 12. 22:56
 2/10 A kérdező kommentje:
*elleni
2014. júl. 12. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha magad mellé fekteted?
2014. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lol
2014. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

úgy is volt, de akkor etettem is inkább, úgy elalélt, de 5 percre csak. egyébként simán letéve hatalmas sírás van belőle, kézben legalább csak nézelődik, elszokott aludni, de ma nem, míg én már állva majd el alszom, addig ő Óriási szemekkel nézelődik

ma 13:00-22:30-ig ez ment!

2014. júl. 12. 23:07
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy tejben átmenne a kávé, amit ittam?
2014. júl. 12. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne igyál kávét, az enyém is érzékenyen reagált rá, de mire rájöttem....


Nekünk a bölcsőben ringatás vált be, és a hordozás (kendőben), amikor kisbaba volt.

2014. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Mi lenne ha nem ringatnád,hanem megtanítanád elaludni??? Természetesen álmos,csak te rosszul csinálod.Mert ezzel csak a babával meg magaddal cseszel ki.Olvasd el a Suttogót,vannak benne jó dolgok,amik nekem beváltak,és még sírni sem kellett hagyni.
2014. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ababa?? Az en ki kicsim is ezt csinálta növekedési ugrasnal .hirtelen egyik napról a másikra nem volt akkora igénye az alvasra . Parnaba altatni probaltad ??
2014. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
én is a suttogót javaslom.3 órát????nem létezik,hogy nem álmos.lehet,hogy "túlpörgött".le kell tenni aludni.most azt fogod irni,hogy,igen-de akkor sir.persze,hiszen egy kis babáról beszélünk,máshogy nem tud jelezni.ilyenkor maradj ott-simogasd a hátát,vagy enyhén ütögesd,sssss-én igy csináltam
2014. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!