Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babánk meghalt, úgy érzem...

A babánk meghalt, úgy érzem az én hibám?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettük volna bővíteni a családot, sokáig próbálkoztunk mire végre sikerült.. Most, hogy elment tehetetlennek érzem magam, úgy érzem, hogy az én hibám, tennem kellett volna valamit. Legszívesebben ordítanék, borzalmas látni a feleségem ahogy folyton sír, nem eszik, nem alszik.

Mit tehetnék?


2014. júl. 13. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Várj, most akkor meghalt a gyereketek, vagy csak elvetélt a feleséged?
2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami veletek történt. De tudnotok kell erről nem ti tehettek. Most kell erősnek lenned és támogatnod a feleséged. Gyászoljátok meg a picit nyugodtan.Az idő segít majd enyhíteni a fájdalmatokat. Kitartás!!
2014. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehetne a Te hibad?
2014. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Jesszusom! Kérlek, pontosíts egy kicsit. Nqgyon nem mindegy, hogy egy már megszületett babát veszítettetek el, vagy a feleséged elvetélt.
2014. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre vagy kérdező? Remélem nem kamu amit írtál( vagy is nem kitalált sztori)
2014. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, itt vagyok. Koraszülött volt, az orvosok mindent megtettek de nem tudták megmenteni. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?
2014. júl. 13. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne a te hibád? Kizárt! Hacsak nem verted meg vagy hasonlók, és beindult a szülés. De gondolom nem bántottad. Akkor nem lehet a te hibád. Ne ostorozd magad, nem tesz jót a kapcsolatnak sem. Gyászoljátok meg mindenképp. És nem vágjatok "rögtön" még egy projektbe. Kívánom, hogy jól alakuljanak a továbbiak.
2014. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk ilyen nem volt, de ismerek ilyet, akiknél koraszülöttként meghalt a kórházban. Pár hónapra rá ismét terhes lett. Biztos soha nem felejtik el, sőt nem is kell elfelejteni!!! Együtt élnek vele, gondolom és boldogok az egészséges babájukkal.

Nálatok is biztos ilyesmi lesz, a feleséged valahogy megtanul együtt élni ezzel a történéssel, biztos nagyon nehéz lesz és sok idő. Talán egy másik baba aki nem fogja pótolni, de újra értelmet az az életnek.

Szeritnem ne próbáld direkt felvidítani, jópofizni. Nem baj az sem ha látja rajtad, hogy neked is fáj. Ezek ilyen napok, hetek lesznek. Idővel biztos megtanultok együtt élni ezzel és egy másik baba jöhet a képbe. Reméljük ott minden rendben lesz!

2014. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is fogadd őszinte részvétem, nagyon sajnálom.


Nekünk is meghalt a kisbabánk, ő is koraszülött volt, pár napot élt csak.

Ez egy iszonyat.


Beszélgess vele sokat, sírjatok együtt. Nekem pl. sokat segített hogy sorstársakra találtam, és ha 100.-szorra is sírtam-üvöltöttem nekik el a fájdalmam akkor sem néztek "hülyének" és nem mondogatták azt amit a közvetlen környezetemben (=majd elmúlik, majd lesz másik, felejtsd már el stb. ezektől mindig kiakadtam még jobban) Nekik köszönhetem hogy talpra álltam.

Az első időkben még az utcára se tettem ki a lábam, gyűlöltem mindent és mindenkit, utáltam hogy süt a nap, utáltam hogy csicseregnek a madarak, utáltam az embereket.

Sokszor éjszaka is csak bolyongtam a lakásban és csak sírtam és azt ismételgettem hogy vissza akarom kapni.

1-másfél év kellett mire talpra álltam lelkileg.


sok erőt kívánok nektek!

Privátban is nyugodtan megkereshetsz.

2014. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!