Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes baba fürdetése borzalm...

8 hetes baba fürdetése borzalmas. Lesz valaha jobb?

Figyelt kérdés
Rettenetesen ordít, egyre rosszabb a helyzet, már ott tartunk, hogy fürdés után is alig tudom megnyugtatni. Látszik rajta, hogy nagyon fél, levetköztetem még mosolyog, de ha meglátja a kádat már kezdi az iszonyatos sírást (ennyire máskor soha nem sír). Már van egy fiam(aki nem sírt fürdéskor kicsinek), így még az sincs, hogy annyira béna lennék, de fogalmam sincs már hogyan csináljam. Próbáltam már kevesebb/több/hidegebb/melegebb vízbe, félhomályba fürdetve, adtam rongyot a kezébe amibe kapaszkodhat, úgy hogy elöször a lábait lógattam a vízbe szép lassan, söt már anyut is megkértem fürdesse meg, hátha nála nem sír, de az eredmény: szörnyü kétségbeesett sírás! Pedig kb 1 percet van vízbe tovább nem bírom hallgatni. Valami más ötlet? :(
2014. júl. 13. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

én törölközőt szoktam tenni a kád aljára és miközben mosom a testrészeit a kis pocakjára teszem a melegvizes törölközőt, hogy ne hűljön. és jól esik neki!!!

2014. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*11-hez jav 9-es voltam
2014. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugy sirt, orditott, hogy kozben tepte a hajat. Nagyon rossz volt, tobb heten at, folyamatosan. Aztan mindig megszoptattam furdes elott (azt mondta a vedono, hogy ne adjak neki enni furdes elott) es elkezdte elvezni a pancsit. Ma mar alig lehet kivenni a kadbol-16 hos
2014. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi azt csináltuk, mert nálunk is hasonló volt a helyzet, hogy beültünk vele a kádba és együtt fürödtünk. Először az ölembe, majd aztán már együtt pancsoltunk végül olyan merész lett hogy már egyedül volt a kádba. Tettem neki törcsit az aljára. Pedig nálunk sem érte semmi trauma, nem tudjuk a mai napig az okát.
2014. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért sír mert nem tartod elég stabilan és ezért fél a kádban, nem érzi a "talajt" maga alatt? Vagy tedd rá valamire hogy stabil legyen, vagy a férjed fogja a babát míg te fürdeted.
2014. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tuti, hogy nem jó meleg a víz
2014. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!