Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hósom mostmár egyfolytában...

14 hósom mostmár egyfolytában cumizna és a párnáját hurcolja, kezd zavarni. Másnál is van ilyen "rossz"szokás?

Figyelt kérdés
Ha elveszem a párnáját ébredés után egy órával, sir, ordit. Alig tudom lenyugtatni, csak néha sikerül játékra becserélni. Idegesit,hogy huzkodja a földön, botlatozik benne. Régebben inkább csak a kiságyban cumizott, most ki sem köpi reggel, hozza mindenhova. Nem lesz igy jó,ugye? Mit csináljak? Ti hagyjátok napközben cumizni vagy rongyit/párnát szorongatni? Mintha nem ölelném, puszilnám egész nap, hisz más dolgom sincs, mintha szeretethiánya lenne és ezért kéne a pótlék...
2010. jan. 8. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fiam két éves és nekünk is párnink van. Az utcára nem kell vinni, de otthon sokat cipelgeti magával, este meg CSAK AZZAL alszik el. Szerintem legyél vele türelmes, ne vedd el.
2010. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a cumit soha nem fogadta el, és nincs semmi, amihez nagyon ragaszkodna. De semmi kivetni valót nem látok abban, ha egy ekkora kisgyerek egész nap cumizik és cipeli a kispárnáját. Ha belegondolunk az Ő helyzetébe, minden nap történnek új dolgok, minden nap lát új embereket, idegen tárgyakat, mindig történik valami, amit még eddig nem tapasztalt. A cumi és a kispárna biztos pont az életében, ne vedd el ezeket tőle.
2010. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat! Nem piszkálom! Annyit tettem közben, hogy a föld alól, de sikerült szerezni még ilyen kispárnát, leirnám, hogyan, mert érdekes lehet: a párna a Brendonból volt, de már kifutott darab, igy nem lehet kapni. A cimkéje szerint a Bellino Kft gyártotta. Irtam egy levelet, amiben kértem őket, had vegyek tőlük két kispárnát, képet mellékeltem, mert ha ez az egy szétesik, világvége lesz:) Egy hét mulva INGYEN küldtek két kispárnát, irták, hogy elővadásztak ilyen anyagot és megvarrták a fiamnak, tekintsem megkésett karácdonyi ajándékként...hát nagyon meghatott! Küldtem egy fotót, ahogy a fiam öleli, amit kiragasztottak a varrodába. Hát ilyen is létezik még Magyarországon!
2010. jan. 15. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!