Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos baba, tíz óra alvás?

Két hónapos baba, tíz óra alvás?

Figyelt kérdés

Néhány hete átalussza az éjszakákat, ez általában 6-8 óra alvást jelent egyhuzamban.

Tegnap és tegnapelőtt yűgösebb volt napközben, bár gyanakszom, hogy az időjárás miatt.

Tegnap este 9 körül aludt el és még mindig alszik. Néha nyüszög picit, amikor új pózt keres, de nem ébredt még fel.


Normális ennyi alvás (agyonvágta az időjárás?), várjam meg, amíg jelentkezik kajáért, vagy ébreszteni kellene?


2014. júl. 15. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy normális, had pihenjen! :) Nem kell felébreszteni, fel fog ébredni és jóízűen enni fog :) Az idő tényleg hat rájuk. Az én 8 hónaposom fél9kor aludt el (elég nyűgös volt amúgy is), és még mindig alszik :) Hallottam 6 körül motyogni picit, de visszaaludt és édesdeden szundikál még mindig :)
2014. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj :-) Az én babám is így aludt két hónaposan, mint a tiéd. Most négy hónapos és fél 8- 8 körül alszik el, és minimum reggel hétig alszik :-D Szerintem nagyon nagy mázlisták vagyunk, hogy ilyen jó alvók a babáink :-) Én kihasználom az estét és egy kicsit foglalkozom magammal, netezek, főzök, vasalok :-)
2014. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!