Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 kislányom pofozkodik mit...

1,5 kislányom pofozkodik mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 hónapos lesz a kislányom egy két hete elkezdett pofozkodni. Amikor azt mondom neki h szeretlek vagy megkérdezem h szereted anyát akkor eljár a keze. Nem tudom már hogy kezeljem. A nem szabad, fáj anyának, csak simogati szabad, elveszem a cumid ha ezt csinálod nem használ. Van olyan anyuka akinek a gyerekénél is volt ilyen gond? Hogyan oldotta meg?
2014. júl. 15. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És ekkora gyereknél működhet a büntipad? Az enyém 17 hós.

Előtted én válaszoltam. És egyetértek veled. Nagyon el van tévedve az aki azt hiszi mindent csak itthonról tanul a gyerek. Nem vagyok tökéletes és biztosan tanul és fog is hülyeséget, de próbálkozunk.

A bölcsibe mióta jár hihetetlen dolgokat csinál, és ebben vannak nagyon jók és aranyos dolgok, de néha pislogok csak milyen új rosszaszágot lesett el. De aki ezt írja, hogy a gyerek csak a szülőtől tanul vagy nincs gyereke, vagy közösségbe még nem jár.

Persze nagyon sokszor az van amit ír, hogy szülőtől tanul. De ne általanosítsunk. Gondolkodjunk!

2014. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Én konkrét 1 éves kora óta "büntizem", ha olyat csinál. Működik, de az elején sok a hiszti roham, ami felénk nyálcsurgással, öklendezéssel és egyéb "paranormális" ökörségekkel járt. Keservesen, de megtanulta, hogy a hiszti semmire nem jó, hiába veri magát, attól még az van amit én szeretnék és nem az amit ő éppen jónak vél. Amióta ez a rendszer van, tényleg semmi baj a gyerekkel. Elmehetek vele bárhová, nem cirkuszol. Türelmes, és tényleg elég kultúrált..már egy 3 éveshez képest. Legutóbbi alkalom elsőáldozás, templom kellős közepe és egyszer se jöttünk ki az 50 perces mise alatt, végig "csendben" volt. Ha kérdezett, vagy mondott valamit azt is halkan.

Működik ez a módszer, de fájdalmas a szülőnek és a gyereknek is, viszont a későbbiekre nézve csak pozitív hatása van! Sok sikert!!! :)

2014. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Hú, 12-es, egy 1 éves gyereknél még nem alakul ki a hiszti, a "büntik" nem most, hanem később fognak kijönni, majd írod hogy mit csináljak a kezelhetetlen gyerekemmel.
2014. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kamaszom se kezelhetetlen ugyan ezzel a módszerrel, ha erre hajazol kedves utolsó, akkor most el kell keserítselek :)
2014. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Érdekes én mindenhol azt olvasom hogy egy 1 éves babát (aki még baba) értelmetlen "büntetni". Max rávezetni és jutalmazni. Az olyanok büntetnek ilyen csöpp kisgyereket, akik valakin le akarják vezetni a feszkójukat. Ne a gyereken ha lehet.
2014. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy gyereket megjutalmazni a rossz viselkedésért kb olyan mint széllel szemben hugyozni :D
2014. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!