Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5hós kislányomnak ma kibújt...

4,5hós kislányomnak ma kibújt az első foga. Érzékeny lehet még neki? Melyik foggal szenvedtetek meg legjobban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érzékeny, ha már kibújt akkor nem fáj. Nekünk az alsó kettő simán ment, a felsőkkel küzdöttünk inkább. De barátnőmék pont fordítva.
2010. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

de jó nektek!!!megkérdezhetem mióta jött neki?az én fiam is 4,5hós, 2,5hós kora óta fogzik,de még semmi.Neki az első 4foga jön,lehet ezért lassabb és nehezebb,és töbet szenved

2010. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 8-at észre sem vettük, de amikor 1 évesen jött a 4 rágófoga (vagy örlő??) nagyon szenvedett.:(((
2010. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nála is 2,5 hósan kezdődtek a tünetek, mármint a nyálzás és a rágás, és kb. 1,5 hete kezdett el nyügösködni miatta igazán. Az ínye teljesen el volt fehéredve, aztán pár nap múlva átlátszó volt, és rá pár napra meg bepirosodott körülötte az íny, és ma reggel mikor benyúltam a szájába ellenőrizni hogy mi a helyzet ott volt a kis gonosz. Azért a 4 fog egyszere nem gyenge! Nem irigyellek titeket!
2010. jan. 8. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
értem.nekünk tiszta fehér az ínyünk,de már vagy 2hete nyűgik vagyunk
2010. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első 10-et észre sem vettem,de az őrlőkkel és a felső két szemfogával annyit szenved,hogy cataflam cseppet kell adnom neki éjszakára.
2010. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!