Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes fiamnak 5 napja nincs...

7 hetes fiamnak 5 napja nincs széklete. Tudok neki segíteni valamivel?

Figyelt kérdés
Anyatejes és tudom hogy akár 1 hétig is elmaradhat a kaki, de azt nem szeretném megvárni. Van ilyenkor valami természetes dolog amit adhatok neki (tea, vagy én egyek valamit ami a tejjel hozzá kerül)?
2014. júl. 16. 08:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha tudod, hogy anyatejes babánál teljesen normális az, ha akár 7-10 napig nincs széklete, akkor miért piszkálod?!

Azért nincs széklete, mert jól hasznosítja az anyatejet. Me piszkáld, amíg nincs hasfájása. Most fogod elcseszni a székelési szokásait azzal, hogy beleavatkozol,

2014. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Egyetertek az utolsoval, az en lanyom abban a korban max 8-10 naponta kakilt. Nem kell feleslegesen tomni a gyereket mindenfelevel.
2014. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

jézusom ki mondta hogy piszkálom? azért írtam, hogy természetes dolog, amit pl esetleg én ehetek és átmegy az anyatejjel... nekem is szülés óta csak 5-6 naponta megy a dolog (ami egészségtelenebb mint a babánál) és még magam sem tömöm semmi gyógyszerrel nem hogy a babámat. ha meg a szélcsőre és lázmérőre gondoltok egyiket sem a kaki miatt használtam (lázat amúgy is kellett mérni, mert kórházban voltunk 3 napot és ott mondták, szélcsövet meg azért mert hasfájós és szintén a heim pálban javasolták hogy próbáljuk meg). vagy ha én őszilevet iszok az azt jelenti hogy piszkálom a gyerekem?

de azért köszi hogy nem a kérdésre válaszoltatok, szép napot :)

2014. júl. 16. 14:03
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

Te írtad, hogy a szélcsövet és a hőmérőt használtad. Utólag kifejtetted, hogy nem is ezért. Szóval mentegesd magad, és kamuzz tovább.

Pont a kérdésre válaszoltam amúgy.

2014. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
a hőmérőt lázmérésre használtam (amire elsősorban való) ha ez szerinted kamu, meg az hogy egy hasfájós babánál szélcsövet próbáltam akkor nagyon sajnállak. szomorú életed lehet :( szurkolok hogy kilábalj ebből!
2014. júl. 16. 16:10
 16/21 anonim ***** válasza:
25%
Ebből már jól nem jössz ki, kedves kérdező.
2014. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nincs miből kijönnöm :)
2014. júl. 16. 19:00
 18/21 anonim ***** válasza:
én nem értem minek támadjátok szegény kérdezőt.. ő látja a gyereken, hogy kell-e közbeavatkozni vagy nem..
2014. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos választ adóknak az ötleteket, az őszilé nálam már bevált, legalább az én székrekedésemnek használt :D

utolsó köszi, de hagyjad hagy írogasson ha ettől boldog, minél több a boldog ember annál szebb a világ :))

2014. júl. 17. 09:53
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Te kérdező, te aztán ritka ostoba ember lehetsz.

És csak azért írtam, hogy elmondjam, hogy nem befolyásolja a hangulatomat, hogy itt a GyK.-n kinek mit írok, és ki mit válaszol. Inkább csak a sötét szülők babáit sajnálom, de ez sem okoz különösebb érzelemkitörést nálam.

Remélem mostmár megnyugodtál.

2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!