Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idössen kezdted a...

Milyen idössen kezdted a gyerköcöt szobatisztaságra tanitani? Mikor probálkoztatok reggel vagy este fürdés elött? Miket mondtál hogy mit csináljon és mikor lett eredménye? :-D

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2010. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 17 hónapos, természetesen nem szobatiszta, biztos írnak majd még anyukák, én most annyit csinálok, h a fiam elbújik egy sarokba mikor kakil, én pedig kérdezem tőle, h kakilsz? Amikor végzett, tisztába teszem, és elmondom, h ügyes volt, kakilt.

Pisivel is így, reggel mikor kiveszem a kiságyból, mindig száraz a pelusa, ezért a védőnő tanácsára ráültetem a bilire, aminek ált. nincs eredménye, ha igen, akkor mellépisil, pont akkor ugrik fel a biliről:)

Akkor mutatom neki, h nézd, pisiltél. Örülni szokott:)

2010. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megvártam,amíg maguktól szóltak.Így 2 éves korukra 1-2 hét alatt szobatiszták lettek.Az én gyerekeimet annyira izgatta a vécé,h alig várták,h ráülhessenek,:))mi a bilit ki is hagytuk.
2010. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 hós lánykám szól ha kakálni fog vagymár kakált.Nem vicc tényleg mindig szól.Még korainak tartom hogy szobatiszta legyen, de szoktuk ültetni bilire.De nyáron tuti élesbe megy.Megpróbáljuk.Addigra majdnem kettő.Szerintem nem lesz nála nehéz.TEsóm 3 éves fia, még mindig bekakál.Pisil rendesen a wc-be, de kakilni nem akar.Tesóm már bánja hogy nem korábban kezdte.
2010. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8 honapos koraban kakalt eloszor bilibe. ugy jott ossze szinte veletlenul. azutan mar tudta mire valo a bili. de csak most 13 hosan kezdte mutatni pelenkat hogy valami keszul benne. pisire is kakara is mutogat, neha vaklarma. eddig erolkodott kakalaskor, onnan tudtam, hogy bilire kell tenni. de a szobatisztasag meg messze van szerintem.


a masodik gyereknel valoszinu nem lesz ennyi idom biliztetni es lesni mikor erolkodik :))

2010. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolso vagyok

ebben a bilizesben az a jo, hogy eleg sok idot tudunk eltolteni "okosito" dolgokra. meseskonyv, kepek, kartyak, stb.

nem azt jelenti hogy orakat csucsul bilin, hanem osszegyul a 3-5 percekbol

2010. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb egy éves kora körül vettem neki egy bilit tanulmányozás céljából. Aztán néha ráűlt ruhástul, pelusostul. 16 hónapos kora körül a kádban láttam, mikor pisil és mondtam is neki, hogy Ő most pisil, és így kell a bilibe is. Aztán egyik reggel annyira elevenn volt, hogy nem tudtam ráadni a pelust. Mondtam, neki, hogy rohangászhat pucér popóval, de ha pisilni kell, akkor azt a bilibe kell. És rohant is a bilihez. Ráűlt és már ott is volt a pisi. Aztán este fürdés előtt is ráűlünk a bilire pisilni. Azóta minden reggel és este bilizünk. Kaki még nem volt. Az a bajom, hogy annyira örül az eredménynek, hogy rögtön felpattan, aztán biliöblítés, és ismét pisi. Ezt kb négyszer is elnjátszuk.
2010. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!