Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova tegyük a picit?

Hova tegyük a picit?

Figyelt kérdés

3 éves lesz a nagyom amikor érkezik a tesó.A nagy kezdetektől külön szobàban van.A kérdés hol legyen a kicsi?

1. Bátyóval 1 szobában

2. Velünk 1 szobában

3. A nagy velünk,a kicsi külön szobában?


Ha a 2 gyerkőc 1 szobában lenne,a kicsi nem keltené fel a nagyot?


2014. júl. 16. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Veletek egy szobában.
2014. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 2 éves volt a nagylányom, amikor a tesója megszületett. Nálunk 1 közös szobába kerültek az első pillanattól kezdve. Amikor éjszaka elkezdett nyöszörögni a pici az éhség miatt, már mentem is érte. Soha nem ébredt fel a nagyobbik gyerköc a kicsi miatt. Úgyhogy nekünk nagyon bevált. Sőt, most 6 és 4 évesek. A sulikezdés miatt szerettem volna külön szobába tenni őket, de ők ragaszkodnak a közös szobához. :-)

2014. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk mindenki egy szobában van, a nagy 3 éves a kicsi 2 hetes. Egyszer nem kelt fel a kicsire :)
2014. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

veletek


nekem a fiam minden apró nyöszörgésre felébredt

még most is pedig külön szobában vannak néha előbb odaér és meghallja mint én :-)

9éves a fiam 3éves a kicsi - éjjel még kijár pisilni :-)

2014. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
veletek legyen a pici.
2014. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a nagyhoz tenni h szokják egymást ha nem zavarja a nagyot maradhat ha zavarja akkor magunkhoz venném! Mert sztem jobb ha már a legelején összeszoknak ha majd mindenképp egy szobába kerülnek!
2014. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!