Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet folyadekot...

Hogyan lehet folyadekot potolni egy anyatejes babanal, aki semmit sem fogad el?

Figyelt kérdés
Lassan feleves lesz, rettenetesen nehez az etetese a kezdetektol. Nagyon keveset eszik csak egyszerre, ha ritkabban szopik, akkor sem eszik tobbet. Tobbszor voltam szoptatasi tanacsadonal is, nem tudunk mit csinalni, 4 honapos kora ota sinlacot kap, hogy hizzon. Ha nehezebben is, de erre raallt, igy legalabb rendes utemben hizik. A gond a folyadek: a sinlacot is csak nagyon suru pepkent eszi meg, folyadekot viszont semmibol semmit se. Se tapszert, se anyatejet (frissen lefejtet sem), se poharbol, se cumisuvegbol, se kanalbol. Viszont jo esetben szopik csak napi 4-500 g anyatejet, ami ebben a dogmelgben plane keves. Hetek ota egyre kevesebbet pisil, mar gyakorlatilag eleg lenne napi 2szer pelust cserelni (egyszer reggel es egyszer kaki utan es akkor se lenne tele). Jart valaki igy?
2014. júl. 16. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápszer nem innivaló, adj neki vízet, teát, gyümölcslevet hígitva.
2014. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kutacsa be van suppedve?
2014. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kitartóan kell kanállal itatni!

Adj neki barack levet, az friss, jó édes!

Vagy fecskendőbe szíve fel, s azzal lassan nyomd a szájáb. Pl. Nurofen mellé adtak fecskendőt.

Vagy vegyél itató poharat, aminek a végét be kell kapni, szívni nem kell, s jön a víz belőle.

2014. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem os Anyatejes fiam meg nem issza a tejet, tápot, csak a gyümölcs levet. Üveges kecskeméti, vagy Hipp
2014. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcslevet próbáltad? Nálunk bejött a frissen préselt almalé (jól leszűrve, hogy átmenjen a cumin) babavízzel higítva. Sokan mondják, hogy csak vizet igyon a gyerek, de ha alig pisil az nem jó. Kínáld vízzel is, gyümölcslével is. Nekünk a Tommee Tippee cumisüveg bejött, nem tudom milyet próbáltatok, de érdemes többfajtát, másmilyet is kipróbálni ha az eddigi nem vált be.
2014. júl. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5 fajta cumifejet probaltunk, plusz latexeset is, nem csak szilikonosat, itatopharat, kanlat, fecskendot :(

Gyumolcslevel csak az a bajom, hogy most lesz csak 6 honapos, most kezdem csak a kostoltatast, nem dijazza az almat/almalevet sem. Micsit felnek igy rakuldeni fel deci gyumolcslet (marha azt meginna).

Ma jon a vedono, ot is megkerdezem, koszi.

2014. júl. 17. 08:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a kutacsa nincs besuppedve akkor nincs folyadekhianya!
2014. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem fogadott el semmit inni,kevesebbet is pisilt,de ő kért cicit akkor is ha szomjas volt.
2014. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Medvi ***** válasza:
Az én kislányom sem ivott semmit 11 hónapos koráig, 6 hós koráig csak szopizott, azt sem sokat, 2 pelus elég volt egy napra. Ha a súlya gyarapszik, akkor nem tudsz mit tenni, valószínűleg ennyi az igénye, nem tömheted meg. Akkor lenne baj, ha fogyna, vagy tartósan nem gyarapodna a súlya.
2014. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!