Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy csomag huggies...

Vettem egy csomag huggies pelust, amiben minden másodikról hiányzott a tépőzáras fül. /72 db-os/. Hol lehet ilyenkor reklamálni?

Figyelt kérdés
3800 Ft volt ha jól emlékszem és kicsit azért bosszant a dolog. Mi a teendő ilyenkor szerintetek?
2010. jan. 8. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a blokkja? Ha igen, vidd vissza az üzletbe, ki kell cserélniük. Nem tudom, hogy a Huggist gyártó cégnek van-e Mo-n képviselete (szerintem kell lenni), ott is reklamálhatsz az ügyfélszolgálaton. Én se hagynám szó nélkül a dolgot!
2010. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ez durva, én ilyet használok, sosem fordult elő.

mindenképp vidd vissza. én akár blokk nélkül is visszamennék.

2010. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

06-1/459-4800,

Ez a fogyasztóvédelmesek telefonszáma,szerintem itt nyugodtan rákérdezhetsz,hogy ilyenkor mi a teendő.3800 ft nem kis pénz,és ki tudja legközelebb nem e fogsz ki még egy ilyen kis "szeretet csomagot"

:-/

2010. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelem? Hát nem azért, de én őket akkor hívnám, ha az üzlet elküldene a francba és nem cserélnék ki. Amúgy mi közük hozzá? Merthogy a fogyasztóvédelem azzal foglalkozik. Akkor tudnak ők cselekedni, ha tudják melyik üzletben nem úgy viselkednek a vevővel, ahogy a jogszabályokban elő van írva. Szóval az üzletbe vissza és ott kell reklamálni. Persze ehhez kell a blokk is. Ha meg nem, akkor én a Huggiest hívnám fel, neten is megtalálod az elérhetőségüket. És ott reklamálnék. Biztos vagyok benne, ha az üzlet nem, akkor a cég kicserélné. Én is ezt a márkát használom, három pici babámra (ikrek), szóval fogy rendesen és szerencsére még soha nem találkoztam hibással. De hát ez egyértelmű, hogy előfordul gyártási hiba, csak persze pech, hogy pont veled.
2010. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam a Huggies Club honlapján, ahol regisztrálva vagyok:


"Hibás pelenkát/terméket kaptam, hova küldhetem?

A Huggies termékekkel kapcsolatos minden észrevételnél vagy megkeresésnél nyugodtan hívd a díjmentes telefonunkat, vagy írj a megadott címre. Ha problémát tapasztaltál egyik termékünkkel, kérjük, õrizd meg a mintát és a csomagolást."


Címük: Kimberly-Clark Kft

Huggies

1123 Budapest

Alkotás út 53. C/III.


Vagy írhatsz is nekik az oldalon:


[link]

2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kicsit macera, de szerintem jófejek lesznek.
2010. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is így jártam már a második a csomagban aminek nincs vagy elszakadt a tépőzára........ nem vagy egyedül Én is mérgelődtem de biztos hogy írok is nekik!
2010. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! A honlapon már írtam is nekik. Az ingyenesen hívható telefonszámot nem találtam. Köszi a segítséget!
2010. jan. 8. 22:08
 9/18 anonim ***** válasza:

21:20as vagyok. Hiába kerestem én is az ingyenes telefonszámot, nem találtam, viszont egy másik oldalon találtam telefonszámot (bár nem hiszem, hogy az ingyenes):

Kapcsolat


Kimberly-Clark Kft.

Cím: 1123 Budapest, Alkotás u. 53.

Tel: 06-1-488-0720

Internet: www.huggies.hu

E-mail: info@huggies.hu


Remélem fognak segíteni.

J.

2010. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Majd írj légyszi, hogy mit írtak vissza, nagyon kíváncsi vagyok. :D

(én írtam meg az elérhetőségeket)

J.

2010. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!