Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engediktek hogy fürdés...

Ti engediktek hogy fürdés alvás időbe menjenek vendégek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 19:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
Én nem szeretem ha addig maradnak. Volt már, hogy tovább maradtak, pedig tudták mikor fürdetünk, ráadásul kisgyerekesek. A picurkám nagyon nyűgös volt, kidobni mégse akartuk őket, így magamhoz ölelve ringattam hogy ne sírjon. Elaludt végül fürdés minden nélkül, de mikor meg mentek el felriadt és nagyon sírt, alig tudtuk elaltarni. Ha máshol vagyunk akkor mindig hazajövünk fürdésidőre, mert így nem borul ki a baba. Egy szobás lakásunk van, így nem tudunk elvonulni vele. Amúgy ezen kívül semmi napirendünk, mindenhez tudunk igazodni, de az esti fürdés, alvás kell neki.
2014. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Gabi86 ***** válasza:
Én is az utolsó válaszolóval értek egyet.nem illik.főleg mìg kicsik.ha nagyobb a gyerkőc akkor már nem baj a késői vendég.de mindenki maga tudja.ha zavar téged mond meg az illetőnek.ha meg megsértődik így járt.
2014. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Gabi86 ***** válasza:
10 vàlaszolónak a válaszára gondoltam amikor utólsót írtam.
2014. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. Minden baba más az én kislányom nehezen alszik el, szerencsére egy kis ringatás után egyedül.De kell neki a csend a nyugalom. Ha valaki itt marad akkor mindig már a fürdetés előtt kiküldöm a konyhába és ha leraktam a lányom akkor megyek én is és ott lehet még beszegetni :D Szerencsére ez mindenkinek megfelel.
2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Pont ma ugrott fel egy barátom. Külföldi, ott 4-8 az átlagos gyerekszám, ezért képben van babákat illetően. Simán felkapta etetés előtt a babát, hogy átpelekázza, utána az ölembe adta, aztán gyönyörködött benne (tápszeres, nem kell rosszra gondolni:)).


De más se zavarna, akit amúgy is szívesen látok. Aki idegenkedik a babáktól, azok két méterről nézik, hogy mi újság, akinek van tapasztalata, az általában magától beszáll.


Az altatás, meg mint korábban írtam, nem nagy kunszt nálunk. TV-t lelőjük, az zavarja, de beszélgetés, pakolászás nem. Ha nem is alszik el azonnal, elnézeget csendben, aztán kicsit később bealszik.

2014. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Na én is illetlenségnek tartok ha olyankor itt vannak,meg hát persze még ha kislányomat nem zavarná,de őt is zavarja.sajnos nálunk nem vonulnak ki hogy haggyák had altassam,mindenki altatgatni akarja,persze nem úgy ahogy az én kislányom megszokta és csak néznek hogy miért sír.
2014. júl. 18. 06:33
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem kell túlmisztifikálni az egészet. Volt már rá példa, hogy akkor jöttek át barátok beszélgetni, amikor fürdetés-vacsora-altatás mizéria kezdődött. Olyankor valamelyikünk (párom, én) megy és rendezi a gyerkőcöt, a másikunk marad beszélgetni. Aztán ha végzett, csatlakozik a társasághoz. Max 20 perc az egész. Nem abban a szobában beszélgetünk, ahol a gyerek alszik.
2014. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni hogy valaki az akaratom ellenére kivegye a lányomat a kezemből. Ne add oda és mondd meg hogy vagy kimennek amíg altatod vagy el lehet menni. Amúgy meg milyen rokonok?
2014. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem lehet mondani,mert akkor én vagyok a szar szemét láda.Am anyósomék Párom családja,ha nekem valami nem tetszik akkor mindig azt mondják hogy ők úgy szokták vgay őket nem zavarta stb az az érdekes hohy az én családom tisztába van vele,csak páromé nem.
2014. júl. 18. 13:02
 20/32 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. én be sem engedném őket. Párod mit szól ehhez?
2014. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!