Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engediktek hogy fürdés...

Ti engediktek hogy fürdés alvás időbe menjenek vendégek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 19:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Semmit,mert tudja hogy nem lehet nekik mondani semmit se.De őt amúgyse nagyon zavarja,örül ha jönnek.
2014. júl. 18. 13:45
 22/32 anonim ***** válasza:
Akkor először egyet kéne értenetek a pároddal. Ha már most ilyen mi lesz később?
2014. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Mondd meg a párod szüleinek, hogy te szereted altatni és ez történjen úgy, ahogyan te akarod. Amikor altatsz, akkor egyszerűen küldd ki őket a szobából.

17-es voltam.

2014. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok vele,de tudom hogy sértődés lesz belőle,ismerem már őket.
2014. júl. 18. 16:23
 25/32 A kérdező kommentje:
Egyszer még mikor vagy 2 hetes volt kislányom,nem tudott elaludni mert feszt kapkodta fel anyósom,már nagyon mérges voltam,határozottan,de mégis szépen mondtam neki hogy menjen ki had aludjon a pici,utána 2 hétig felénk se nézett és azt mondogatta mindenkinek hogy kizavartam és kivan tiltva a házból.Úgyhogy nagyon nehéz eset anyósom.
2014. júl. 18. 16:26
 26/32 anonim ***** válasza:
Pedig legyél erős, ne engedd! Ha okoskodik, akkor mondd meg neki Ő már felnevelt minimum egy gyereket, a tiedet pedig te szeretnéd. Azzal meg ne foglalkozz, hogy kinek mit mondd.
2014. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én őszintén örülnék neki ha megsértődne és nem jönne többet. Pedig neked kell a sarkadra állni és megmondani hogy vagy azt csinálják amit mondasz vagy nem kell többet látogatóba jönni.
2014. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van,legközelebb nem hagyom,és ha sértődés lesz belőle akkor legyen.
2014. júl. 18. 17:58
 29/32 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz. Egyébként a pároddal beszéltetek már erről a problémáról? Mert mielőtt kidobod anyósékat neki is említsd meg :D Csak hogy tudja mire készüljön.
2014. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Pont ma mondtam neki,hogy ez így nem lesz jó,mert tegnap is gondok voltak.elvileg egyetértett velem,de nem volt megygyőző.
2014. júl. 18. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!