Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 2 hetes. 1 héten evett aludt.mostmár nem eszik bealszik a cumisüvegen leteszem 5 percmulva fenn van nézelődik, majd egy időután mérgelődik magának de nem sír!!!! van hogy csak rugkapáál .mért van ez?éjszaka Hála Isten alszik (nem akarom elkiabálni:))
2014. júl. 18. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tápszerezni kell.Lehet a melegtől is hogy eszik,bealszik rajta de nagyon keveset evett...és nem tudom egyszerűen felkelteni de ha leteszem és felkel bekapja az egész világot olyan éhes.hogy csináljam hogy ne aludjon be az elején már???
2014. júl. 18. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakran mozgasd a szájába a cumisüveget! Csapj zajt! Forgasd mozgasd a kezedben igazítgasd a kezed a feje alatt.

Legalább a 3 óra teljen el a két etetés között akkor biztosan éhes lesz.

2014. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is szeretett bealudni evés közben :-) Művészet felkelteni őket.:D Én csikiztem a kis talpát, vagy "csipkedtem" az arcát, vagy a fülét birizgáltam. Általában bevált, de muszáj volt ébreszteni, mert ő is egész nap evet aludt :-) Most már túl mohó ahhoz, hogy elaludjon :-)
2014. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+t
2014. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...hát én is kipróbáltam a csikizést "csipkedést" mindent de ha ő elalszik akkor elalszik:D akkor senki nem kelti fel:( :D de lehet h a meleg miatt volt mert ma lehült a levegő és jobban is érzi magát látom rajta meg ugy eszik ahogy kell:)
2014. júl. 22. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!