Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan nem korai hogy...

4 hónaposan nem korai hogy ülne a baba?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták hogy korai és hogy ne engedjem neki. Ilyenkor mit lehet csinálni? Akkor engedjem neki vagy ne?
2014. júl. 19. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy egyedül felül fekvésből 4 hónaposan, csak akkor ha kitámasztod. Ezt nem szabad, mert megsérülhet a gerince.
2014. júl. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ülésbe húzza magát az öledben vagy pihenőszékben. Ha kicsit "dolgozik" attól nem lesz baja, de ne hagyd ülcve még megtámasztva sem. Tereld el a figyelmét.
2014. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
HA arra gondolsz,hogy háton fekve próbálja meg magát felhúzni, akkor az még ne mülés, csak "eősíti" magát. Hanyatt fekvésből még később sem fog tudni felülni, majd mászásból kiül.
2014. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden baba ezt csinálja. Erősítik a hasizmukat, de ültetni nem szabad. Akkor lehet, ha már hason fekvésből maguk felülnek. Az én kisfiam hat hónapos és most próbálgat hason fekvésből oldalra ülni, de még én sem ültetem, ha csak hasból húzza fel magát.
2014. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!