Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 4hónapos és csak...

A kislányom 4hónapos és csak szélcsővel tud kakilni másnak is volt ilyen problémája és sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejet evett de kiderült hogy tejallergiás és mióta speciális tápszert eszik azóta van ez a probléma hozzátáplálni is csak 6 hónaposan lehet az allergia miatt.

2014. júl. 20. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem szokott hozzá a szélcsőhöz,amikor elkezdtük a hozzá táplálást már simán tudott egyedül kakilni, igaz eleinte autós hordozóba ülve,amikor láttam, hogy kínlódik beletettem 10 perc múlva már jól is volt. A tápszer váltás is megoldás lehet.
2014. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok,mint írtam 6 hós korára oldódott meg a probléma!
2014. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azoknak akik ilyen gondokkal küzdenek, nyugodtan szélcsővezenek, kislányomnak 4honapos kortól 10 hónapos koráig kellett és nem lett semmi baj. Most 1eves és magától kakil. Hozzáteszem mi gasztroenterológus javaslatára csináltuk és minden hónapban jártunk kontrollra.
2015. márc. 11. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!