Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 4hónapos és csak...

A kislányom 4hónapos és csak szélcsővel tud kakilni másnak is volt ilyen problémája és sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejet evett de kiderült hogy tejallergiás és mióta speciális tápszert eszik azóta van ez a probléma hozzátáplálni is csak 6 hónaposan lehet az allergia miatt.

2014. júl. 20. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem jo az a tapszer amit iszik. Azt kene lecserelni mas fajtara. Akkor megoldodna a dolog.
2014. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kamilla tea kicsi cukorral. Fiamnak megoldotta a problémát.

Én azt olvastam egyébként, és a gy.orvos is mondta, h nem szabad sokat szélcsövezni, lázmérőzni, m akkor meg nem fog máshogy kakilni ha erre rászokik.

2014. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi h nem a kérdésre válaszolok de azért lett tapszeres mert elapadt a tejed vagy az érzékenység miatt? Nekem már a 3. Gyermekem is tejerzekeny és anyatejes,annyi a dolgom h en nem eszek semmi tejeset,még olyat se amiben tejszarmazek van és a tünetek meg is szűntek. Amikor elfogyott a tejem,onnantól pregomint ettek a picik.és miért nem taplalhatsz hozzá? Annyi h nem adsz tejeset(tejpep es társai), hanem sinlacot,meg a humananak is van tejmentes almapepje,meg sima pepje is.
2014. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
3.vagyok es a pregomintol nálunk nem volt szorulas.
2014. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gasztroentrologushoz járunk ő mondta hogy nem szökik hozzá a szelcsohoz amúgy a széklete híg csak nem tudja kinyomni pedig erolkodik a tejem elapadt ezért kell neki tápszer nekünk a pregomiltol szorulasa volt egy hétig nem kakilt most minden nap van kaki csak szelcsovel teát nem ihat mert refluxos lett azelőtt sok teát ivott nem is volt gond.
2014. júl. 21. 13:49
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor az az ember se tudja miről beszél. A szélcsőhöz igenis hozzá szokik a gyerek, igenis könnyedén. :/ Ilyet mondani, komolyan eldobom az agyam. :O
2014. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tapasztaltad már vagy csak hallottad?
2014. júl. 22. 09:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezt a dokink és két védőnő is mondta akik már láttak sok szélcsövezett babát a pályafutásuk alatt,hogy NEM tud hozzászokni a baba.

Kérdező!

Az én kissebbik fiam szorulásos,bkós,refluxos,hasfájós volt!

6 azaz HAT hónapos koráig szélcsövezni kellett,hogy legyen produktum!És jelentem nem szokott hozzá,most 1,5 éves és rendben van a kaka.

Lactogen Harmony tápszer vát be és a hozzátáplálás!

2014. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is a doktornő mondta hogy nem tud hozzaszokmi akkor nálatok is megoldodott a dolog.köszi a választ,
2014. júl. 23. 12:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idős korára jött helyre a kaki dolog?
2014. júl. 23. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!