Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keksz alapú tortát szeretnék...

Keksz alapú tortát szeretnék sütni 1 évesemnek. Mivel "fogjam össze" a kekszdarát? Lehet vajjal, mint a felnőtt tortáknál? Vagy bármi más ötlet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,lehet azzal
2014. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vajjal csináltam
2014. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vezetted be a vajat még, akkor nem lehet. Szerintem akár almalével is összefogathatod, akkor nem kell cukrot használni.
2014. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!


konkrétan vajat még nem kapott, csak sajtot, túrót, joghurtot.


ez az almaleves ötlet is szimpatikus, illene is a gyümölcsös feltéthez.

2014. júl. 22. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:

banán! Simán lehet kötőanyagnak használni, viszont ha tojásmentesre akarod, akkor a banán - tapasztalataim szerint - néha elég gumisra sül, amit nem minden baba tud rendesen megenni... mondjuk én zabpehellyel szoktam banánkekszet csinálni, keksszel lehet, hogy omlósabb az eredmény.

[link]

2014. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 10 hónaposan is gyakran vajas kenyeret reggelizett. Nyugodtan csinálhatod azzal, de előtte kínáld meg vele párszor. Amúgy ha a többi tejterméktől nincs baja, ettől se lesz!
2014. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
babapiskóta,vagy piskóta korong???erre rakni túrót,gyümölcsöt??
2014. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, a banán is szuper ötlet, az ízét is nagyon szereti! lehet, hogy végül mindhárom általatok ajánlott alapanyag belekerül a kekszmorzsába, banán-alma-egy kis vaj, biztos nagyon finom lesz.:)


a babapiskótát nem igazán kedvelem, iszonyat sok cukor van benne, túl édes, a babám sem szereti túlzottan.

2014. júl. 22. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
A Liga margarin tejmentes, felolvasztod és azzal fogod össze a darált kekszet. Mehet a hűtőbe, gyönyörűen össze fog állni.
2014. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!