Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Felnőtt farsangi bulira...

Felnőtt farsangi bulira milyen jelmezötletek lennének jók?

Figyelt kérdés

Valami olyan kéne, amit sok beruházás nélkül is megtudnék valósítani itthon. Gondoltam zombira, de az talán túl agyonhasznált... Viszont valami hasonlót szeretnék vagy pedig valami vicceset :D


18/L



2013. jan. 23. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, hogy korán kérdeztem... :D
2013. jan. 23. 20:46
 2/9 anonim válasza:
Kur.vák és papok?
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lillaaaaaa, írtam hozzad egy kerdest, toroltek. :( Te vagy a sztar.
2013. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

öltözz be a láthatatlan embernek, csak egy kalap kell, sötét zakó, és nadrág, a fejedet pedig tekerd körbe gézzel,ja és egy retro napszemcsi lehetőleg fekete olcsó,egyszerű,vicces és rejtélyes. :)

Vagy esetleg

2013. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

előző voltam a vagy esetleg után még írni akartam, még a Harisnyás Pippi, nem tudom ismered-e azt a filmet/mesét, de ahhoz meg egy hosszú térd fölé érő ruha lehetőleg szines, két szines térdzokni, más színben(pl.kék, sárga)

pár szeplő az arcodra és egy vörös szinű paróka két copfval, de ezt szerintem kompletten meg is tudod venni.

2013. jan. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként jó lenne olyan, amihez nem kell se takarni az arcom, se elcsúnyítani, mert azért ismerkednék is aznap este :P
2013. febr. 1. 17:06
 7/9 anonim válasza:
Zsivány: sport cipő+ kockás ing+ kendő (fejre/szájra minndegy).+ farmer + pisztoly
2013. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen unalmasat akarok.
2013. febr. 1. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


oké sz@r vicc volt xD


öltözz be Mozzilának :D

csak narancs/piros ruha és harisnya, narancs fülek és egy földgömb mintás strandlabda kell hozzá :D


esetleg Helga a Hey Arnoldból :D fehérpóló,rózsaszín ruci copf és egy masni

megrajzolt vonalszemöldök ajánlott de nem kötelező XD


macskanő:full fekete cuccok, cicafül és álarc


Where is Waldo: [link]

a kép csak példa könnyen időjárásbaráttá variálható


ha bírod az Odaátot és van egy ballonkabátod elfekvőben beöltözhetsz Cas szexis női verziójának is

[link]

további hozzávalók: blúz, rövid szoknya, aputól lenyúlt nyakkendő

szárnyak elhagyhatók, combfix mutogatás nem kötelező :)

2013. febr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!