Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek szintén...

Anyukák akiknek szintén "vékonyka" a babájuk?

Figyelt kérdés
Kislányom 5,5 hónapos és 5800 gramm. Sokszor megkapom, hogy milyen picike és ez nagyon bánt. Még szopizik nem tudok vele semmit csinálni hogy többet egyen ő ilyen. Egyébként szép arányos baba. Csak már elegem van a megjegyzésekből, hogy a képen ducibbnak tűnik, meg hogy más babája ilyenkor már mennyi kiló volt. Néha úgy érzem, hogy sokaknak ez egy verseny, hogy minél nagyobb a baba annál jobb. Nem is értem miért kell mindenkinek megkérdezni hány kiló. Más nem érezte ezt így?
2014. júl. 22. 10:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 éves és 9 kg, én is megkapom állandóan, hogy "jaaaj, de kicsi, hát képen sokkal nagyobbnak tűnt!" "nem szeret enni?" "az én babám 1 évesen xy kiló volt!"


Nem foglalkozom vele, én tudom, hogy mennyit eszik a babám (nem keveset, reggel este 210-210 milli tápszer, napközben összesen 400 gramm gyümölcs és 200-250 gramm főzelék), nagyon arányos és formás baba, 1 éves létére már szalad, mint a nyúl, érdeklődő, huncut baba.


Te ismered a picidet, neked kell figyelnek a visszajelzéseit, ha látod rajta, hogy szép ütemben fejlődik, korának megfelelő a mozgásfejlődése, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, engedd csak el a füled mellett!

2014. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Az első hat hónapban a súlyával vannak elfoglalva, azután elkezdik a " mit tud már?" kérdéskört.
2014. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nem túl nagy,de hát istenem,nem kell minden kicsinek nagynak lennie.

Én azt hallgattam végig,mekkora nagy.Enyém 6 hósan volt 8,4kiló.12hónaposan 10,2.Most 21,lassan 22 hónapos és 12,5-nél tuti nem több,de lehet 12 max.Hozzáteszem husi még most is pedig nem alacsony.Fél évesen volt 76centi,1évesen 82.Most úgy 90 lehet kb.

Nem tudom miért versenyeztetik sokan a gyereküket.Barátnőm kislánya 16hónapos múlt,és kis picike 76centi 9,3kiló.Unokatesóm gyereke meg 78 centi és 12 kiló.Gondolhatod mekkora a különbség és milyen husi a másik gyerek,ha akkora a súlya,mint a lányomnak,de jó 10 centivel kisebb.

Rosszabb szerintem ha dagi egy baba,mert megterhelőbb az ízületnek,hiába hogy elöbb jár akár,mint a többi.

2014. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én lányomra meg mindenki azt mondja milyen hurkás. Pedig nincsenek is hurkái. Oké elég nagy de nem úgy néz ki mint a Michelin baba. 9 hónapos 11,5 kg (4520 al született)

A lényeg hogy boldog egészséges legyen. Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni. Had mondják azért van két füled hogy az egyiken be másikon ki.

2014. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az ėn kislányom 9,5 hós 7500gramm. Mi is m8ndig kapjuk.

Ha duci egy baba azért kap megjegyzést, ha vékonyabb akkor azért.

De szerintem átlagos a súlya.

2014. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem ez normális.Az én kislányom 7.5 hónapos de még csak 6400 g.Úgy hogy ti még jók vagytok:))
2014. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!