Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is idegesitene ha...

Titeket is idegesitene ha ugyan azt a nevet adná ismerősötök a gyerekének amit ti is adtatok a sajátotoknak?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom, most várjuk a tesóját. Van a faluban egy magyar család akik úgy élnek mint a putris cigányok. A csaj 2 hónapja felvette velem a kapcsolatot fb-on h kérdezhetne e, ő is a második gyerekét várja. Én mivel jó fej vok meg aranyos természetesen minden idióta kérdésére válaszolok, állandóan zaklat a hülyeségeivel meg legutóbb pénzt is akart kérni tőlem. A lényeg h kiderült h neki is lánya lesz és most uazt a nevet akarja neki adni ah a mi lányunkat is hivják. Mi egy nagyon szép és ritka nevet kerestünk a gyerekünknek, mindenki ámul tőle h milyen jó név, ez a mocskos rüfke meg ugyan ezt adná a gyerekének. Tudom h hülye vagyok h ilyenen kiakadok de hihetetlen... Mást is zavarna? Rendes család vagyunk itt a faluban, mindenki becsületesnek tart minket, a legaljáról indultunk és kemény munka árán feljebb jutottunk, ez a család meg... És oda kerül az általunk oly nehezen megkeresett szép név abba a nyomor tanyába... Feltudnék robbanni...
2014. júl. 23. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Mi is egy kis faluban élünk és a kislányunknak különleges nevet szántunk, ill. lehet hogy nem mindenkinek különleges, de nem szerettem volna ha a faluban más is ezt a nevet adja. Illetve adhatja de ne előttünk! Ezért senkinek se árultuk el a nevünket, mindenkinek azt mondtuk, hogy még nincs eldöntve. Én is kiakadtam volna. Esetleg mond azt neki, hogy másik nevet választottatok hátha majd az tetszik meg neki!
2014. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a neven van a hangsúly h ritka vagy ilyesmi, azért nem irnám le mert nem akarom h az illető véletlenül is rájöjjön h róla mérgelődök itt. Igen, nekem ez presztizs kérdés, ha a legjobb barátnőm lenne biztos másképp vélekednék a dolgokról. Elnézést a rüfke kifejezésért, nagyon felbosszantottam magam ezen pedig tényleg nem kellett volna...
2014. júl. 23. 19:10
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező! A gyereked a nevelésedtől és az örökölt génjeitől lesz egyedi és tökéletes! Ki a jó büdös halál francot érdekel, hogy hányan viselik azt a nevet amit ő fog? :)
2014. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolsó. Köszönöm.

Köszönöm a válaszokat!!!

2014. júl. 23. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!