Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparacios szorongás apáért?

Szeparacios szorongás apáért?

Figyelt kérdés
Kislányunk 9 hónapos és teljesen egyértelmű szeparacios szorongás kezdődött, csak éppen nem értem, hanem az apáért! ! Ha az ölembe van és meglátja azonnal atmaszik hozzá. Nem akar hozzám jönni. Éjjel ha hirtelen ordítas van emiatt akkor szintén apával nyugszik meg és alszik vissza. Félreértés ne essék nagyon örülök, hogy ilyen jó a kapcsolatuk!!! Csak valahol furcsa és kicsit rosszulesik. A nagy nem csinált ilyet. Neki anya kellett és 2 évesen volt a nagy apa imádat. Miért alakulhatott ez így? ?

2014. júl. 23. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert keveset van otthon az apuk?. Vagy most pont ilyen korzakban van a kislány. Ne essen rosszul nincs ebben semmi baj. A lányok amúgy is apásabbak.
2014. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szeparációs szorongás anyafüggő dolog, mert vele volt 1 test

szerintem olvasselőbb erről



"5-6 hónapos kora környékén kezdi felismerni, hogy ő és anya nem egy és ugyanaz a test, elkezdi felfedezni a saját kezét (megeszi) és lábát (azt is megkóstolja), aztán anyáét is (szintén a szájába veszi) és rájön, hogy anya nincs mindig ott. Ezért történthet meg ebben az időszakban, hogy míg korábban remekül elvolt egyedül is (naná, hogy elvolt, mert azt hitte, anya ott van vele), most sírni kezd, ha anya kimegy a szobából."


[link]



és sokan olyat beszélnek a gyerekbe, ami valójában bennük van, nem a gyerekben...

de ez egy másik könyvben van

2014. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia az én lányom is apás, igaz ha valami baj van akkor én kellek neki, de ugyanúgy mászik át az apjához, meg nem is jön hozzám az apjától :D aranyosak nagyon örülök hogy szereti az apját és annak is hogyha nincxs itthon akkor nem rajtam lóg, mert amit az első váloszoló írt

az az én lányomra nagyon iogaz

ha nem lát akkor sír.

Ha egyedül vagy a picivel akkor mi a helyzet?

Azért is lehet mert atz apja nyugodtabb és nála ő is jobban megnyugszik.

2014. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ha itthon van akkor nem rajtam lóg bocsi, meg a helyesírási hibákért is szar a billentyűm :)
2014. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kapcsolatunk a lanyainkkal😊😊 ha nincs itthon akkor rajtam lóg nem vagyok én ideges.  csak a nagy nem csinálta ilyen hamar és furcsálottam😊😊😊
2014. júl. 24. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Minden gyerek más és más szóval élvezd ki a helyzetett.. :) gratulálok a csajokhoz.. :)
2014. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ahogy utolsó írta minden gyerek más ő ilyen :)

én is gratulálok hozzájuk.

2014. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!