Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha eves utan adom be az...

Baj ha eves utan adom be az espumisant? Eves elott ordit keptelenseg beadni neki.8csepp eleg lesz?

Figyelt kérdés
25 kicsit soknak tunik.reggel 11 et adtam de akkor gorcs jott ra.tiszta voros lett,uvoltott.
2014. júl. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
25 cseppet írnak a leírásban, a 8 meg 11 olyan, mintha semmit se adnál. Mindegy, hogy evés előtt vagy után, az is benne van a leírásban.
2014. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél infacol-t, ugyanaz a hatóanyag (szimetikon), de pipettás. Azt pont, hogy az üvöltő babába könnyebb beletenni, a tátott szájába belecseppented és kész is van. Amíg meglepődik az íztől, addig is csendben lesz :)

Nálunk ez vált be.

2014. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Infacolt probaltam eloszor azt sem tudtam a szajaba cseppenteni mert orditasko fulladozott tole.igy meg oda tartom a kiskanalart eves utan mikor nyugodt.
2014. júl. 24. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
25cseppet ir valoban, ha kevesebbet adsz tenyleg mintha nem is adtad volna, ra is van irva h nem tudod tul adagolni. Azert kuszkodott annyira mert csikart, az espumisan se hat mindig. En is sokszor hiaba adtam a lanyomnak nem pukiztatta meg. Hat meg ha kevesebbet adtam volna meg annyira se pukkantott volna. Szerintem add a rendes adagot.
2014. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
miért nem az enniébe teszed???? nekünk sz orvos mondta h csöpögtessem bele a anyatejbe/tápszerbe! 25 annyi kell, kevesebbel semmit sem fogsz érni!
2014. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha azoptat valaki es nem uvegbol adja a tejet, tapszert nem igazan tudja mibe belecsepegtetni.
2014. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*szoptat
2014. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát amikor szoptattam is megtudtam oldani h ne kelljen neki erőltetni h a szájába csepegtessem!!! Lefejsz egy kis tejed abba belecsepegteted és megitatod vele!!! és akkor nem üvölt, szépen megissza!

Inkább megoldanám minthogy erőszakkal csöpögtessem a szájába... akár egy kis vízbe is bele lehet csöpögtetni és azt odaadni!

2014. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!