Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok lehet hülyén...

Terhes vagyok lehet hülyén hangzik de én csak kislányt szeretnék és félek tőlle hogy ha fiú lesz akkor tudom e szeretni mert igazábol fiút nemakarok. Félek ettől! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 05:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Ugye ez kamu kérdés? Ilyet egy épelméjű ember nem ír.
2014. júl. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj ha a karodban lesz és rádmosolyog,mindegy milyen nemű lesz, szeretni fogod.Mégis netán fiú lenne, próbálkoztok újra,egyszer csak lesz kislány:)Örömteli babavárást.
2014. júl. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 H.Orsolya ***** válasza:
75%

Szia. NE aggódj! Semmi probléma nem lesz. Én is azt mondtam, mint mindenki , hogy mindegy csak egészséges legyen. Aminek egy része igaz is, de nekem se volt mindegy. Mindig azt hittem lányos anyuka leszek. Nagyon féltem, hogy esetleg fiam lesz. (de szerintem főleg a kis kukac miatt :)) Aztán jött a nagy nap, megtudtam a nemét.Fiú lett. Mikor hazaértem potyogtak a könnyeim. Féltem, hogy nem tudom rendesen ellátni. Persze ez nem igaz. Mikor megnyugodtam már nem volt baj, imádtam már pocakba is, de amikor megláttam a szülőszobán, akkor aztán jött az igazi szerelem. Azóta eszembe se jutott, hogy mi lenne ha lány lenne. NEm tudnám akkor se ennél jobban szeretni. Mellesleg szerintem a fiúkkal könnyebb. Most már annyira fiús anyuka lettem, hogy egyáltalán nem bánnám, ha a második is kukacos lenne:)

Szóval ne aggódj, ha esetleg fiú, akkor az első sokk után, átgondolod és biztos vagyok, hogy örülni fogsz.

2014. júl. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 H.Orsolya ***** válasza:
100%

[link]


Ezt olvasd el, szerintem tök jó! Én is elolvastam mikor kiderült, hogy Pici fiam lesz :) Van lányba is, de szerintem neked most ez az érdekesebb :)

Boldog babavárást :)

2014. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék lányt akartak,fiúk lett.Imádja.Másik barátnőmék fiút akarta,lány lett.Szeretik.

Mi lányt akartunk,az is lett,gyönyörű ráadásul.De ha fiú lett volna is szeretnénk.

2014. júl. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a lányommal terhes voltam, a környezetünkben mindenkinek lánya volt. Mindenki azt mondogatta: NA REMÉLEM NEKTEK MÁR FIÚ LESZ. Nem nagyon mutogatta magát az ultrahangokon. Én bebeszéltem magamnak hogy tuti fiú lesz. Világoskék babakocsit is vettem. Aztán az ultrahangon közölték velem hogy lány. örömömben sírtam. Nem tudom miért de boldog voltam hogy lesz egy lányom. Aztán elkezdtem beszerezni a rózsaszín meg lányos dolgokat és magával ragadott az egész. Mikor megszületett nem is tudtam volna elképzelni hogy milyen lett volna ha fiú. Aztán született egy fiam is. Szóval végül teljesült az álmom. Ne aggódj, ha kisfiú is lesz, ugyanúgy fogod szeretni. max benned lesz a sajtkukac hogy jöjjön még egy, hátha az lány. Egyik ismerősöméknél is pont így van, most várja a 4. !!! fiát :) azt mondta addig meg sem állnak míg lány nem lesz :D :D Hát ha van idegzete hozzá...
2014. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádni fogod akármi lesz a neme, ne izgulj! Én is így voltam, ahogy te, annyira hangoztattam, hogy én fiút nem szülök, hogy párom már előre félt az ultrahangra menet, hogy mit fogok reagálni, ha kisfiút mondanak. De kislány lett :) De ha kisfiam lenne, akkor most egy pici fiúba lennék szerelmes! Legkésőbb amikor meglátod, beleszerelmesedsz ne aggódj! :)
2014. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha elveszítenél két, bőven félidő utáni babát, majd szeretnéd, bármi is lenne.

Megvan a véleményem rólad.

2014. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Válaszadók, ti most komolyan nyugtatgatjátok a kérdezőt? Az eszem megáll! Az ilyennek nem való gyerek. Más mennyit küzd érte, holott neki teljesen mindegy fiú vagy lány. Majd ha normális felnőtt emberként tud viselkedni, akkor akarjon gyereket! Ti meg pátyolgassátok azt, aki tényleg segítségre szorul. A kérdezőnek kellene 1-2 pofon az élettől, aztán máris nem fog ilyet kérdezni.
2014. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, gallyra vágtad a napomat! Majd 5 inszemináció, 5 sikertelen lombik után megkérdezném tőled, hogy milyen nemű babát akarsz. Hú, de felidegesítettél! Egy elkényeztetett, hisztis kis p.csa lehetsz.
2014. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!