Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt Ti hagynátok a gyereketeknek?

Ezt Ti hagynátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

:o)

[link]



2014. júl. 25. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Jópofa valóban, de utána megmosdatnám a gyereket. Nekem gyerekkorom óta cicáim vannak, most is velünk él kettő, de ha megsimogatom őket, utána kezet mosok. Kijárós állatot nem véletlenül kell x időnként pl féregteleníteni, attól hogy tiszta, oltott, még sok mindent hordozhat esetenként.

Nincs ezzel semmi baj, édesek, de nálunk egy fürdés utána kijárna :)

2014. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Az első szó ami eszembe jutott, hogy írtóóóóóó cuki... :D

Ha lenne benti kutyánk (soha nem lesz mert bár szeretem a kutyákat nem szeretnék velük egy szobában élni, volt macskánk bent és szenvedtünk mi is és ő is) és tudnám hogy megbízható, tiszta, ápolt stb... akkor engedném én is hogy így nyalja a gyerkőcömet, persze az arcát nem. Utána elvinném megfürdetni a gyereket.

2014. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Igen, hagynám. Látszik a gyereken, hogy élvezi. Egyébként meg nagyon jót tesz a keringésének is.

Utána meg tisztálkodás, természetesen.

2014. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 5.!

"Soha nem bíznék meg ennyire még egy 3 kg-os kutyában sem."

Remélem, nincs kutyád, mert ha vki nem bízik a kutyájában, akkor az nem főnök. Ha te lennél, akkor nyugodtan engedhetnéd, ugyanis a kutyában SOHA fel nem merülne, hogy bántsa a gyereket.

2014. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Kedves utolsó!


Köszi a jóindulatú hozzászólásodat, van kutyánk, mindig is volt, mióta az eszemet tudom. A kutya akkor is csak kutya, egy állat, egy ösztönlény.


Nekem nem szokták a kutyáim végignyalogatni a gyerekeimet. Főleg, hogy látom, miket kóstolnak meg sokszor:S


5-ös voltam.

2014. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
kutyák közt nőttem fel, ha a kutya jól van nevelve, nem merülhet fel benne, hogy a gazdája gyerekére támadjon. A kutyáinkat a nyelvüknél fogva rángattam, a farkuknál fogva húztam végig 2-3 évesen a kerten. Két 40-50 kilós német juhászunk volt. Soha, még csak rám sem mordultak. Anyuéknak a gyerekorvos mondta, amikor 1,5 éves voltam, hogy akkor mostantól lehet hagyni, hogy a kutya elárasszon a szeretetével. Persze, minden kutyázás után kezet kellett mosni, de van immunrendszerem, és remek gyerekkorom volt a két kutyával.
2014. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az utolsó kommentekhez csak annyit, hogy amikor kicsi voltam egyik rokonunknak volt egy rotijuk. 5 éves volt, bármik lehetett vele csinálni 5 éven keresztül, cibálni, ráülni, egy tündér nyugodt kutya volt. aztán egyszer rátámadt a nővéremre hajszál híján tragédia lett belőle... senki nem tudja miért, de valamit csinálhatott a tesóm amitől beindult a kutya. egy gyerek, főleg egy ilyen pici simán tehet egy olyan mozdulatot vagy rátapinthat valamijére amitől a kutya támad és belegondolni is szörnyű hogy mit tett volna az a roti is ha nincs ott fél méterre a rokonom, a gazdi.. és ismétlem, előtte évekig kisgyerekek között nőtt fel, még evés közben is a táljába lehetett nyúlni soha senkit nem bántott...

a videóhoz meg annyit hogy a kutyák ha sétálni viszik őket mindent összenyalnak, rágcsálnak, ha egy másik kutyát meglátnak kapásból beletolják az orrukat a másik fenekébe, és a sajátjukat is előszerettel nyalogatják, hát inkább ne nyalogassa utána a pici babámat... szeretem a blökiket meg lehet is baba mellett tartani őket, de ésszel.

2014. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!