Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenétek enni vagy...

Felkeltenétek enni vagy hagynátok aludni?

Figyelt kérdés
6kor evett utüljára kisfiam, de úgy bealudt,hogy 8 óta fel sem kel. Még csak a szokásos kis nyűglődés sincs. Alig aludt délután és kifáradt szegénykém. Hogy tovább alzdjon és kipihent legyen keltsem fel enni 10kor vagy hagyjak neki aludni és kel amikor éhes lesz. Tudom,hogy vagy 2x fel fog kelni akkor éjszaka.
2014. márc. 15. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem kelteném. Ha éhes lesz kel. Azért vagyok az anyja, hogy figyeljem és keljek vele.
2014. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem gond a felkelés, csak az ő édekei nézem. Remélem, hogy így is kipiheni magát :)
2014. márc. 15. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kelteném fel,ha éhes lesz majd úgyis felébred.
2014. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Én ha elalszik a kislányom, felkeltem.

Nekünk így válik be, az esti rend az szigorú.

8-kor fürdés 9-kor alvás. Reggel 7-7:30 között kell, nem kel fel egyszer sem éjszaka.

Tudom, sokaknak nem tetszhet, de kiskora óta arra lett szoktatva, hogy az éjszaka éjszaka. Aludni kell, csak alvás és nincs evés.

Ezt megszokta 1 hét alatt, ahogy kijöttünk a kórházból.

Ez a kislányom és az én érdekem is.


Ha amúgy is fel fog kelni éjszaka, akkor ne keltsd fel, de ha nem kel akkor keltsd.

2014. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem értem a logikádat :)


"Hogy tovább alzdjon és kipihent legyen keltsem fel enni 10kor..."


nem akkor lesz kipihent ha felkelted megetetni. akkor piheni ki magát ha addig aludhat ameddig ő akar. na meg ha éjjel kel, úgyis visszaalszik. bízd rá, nem hülye csak baba, tudod ;)

2014. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki gondolta volna, hogy az irigy anyukák lepontoznak, akiknek nem alussza végig az éjszakát...tiszta m*rhák.
2014. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es! Én is felkeltem. Fél óra csúszás még belefér, de egyébként felébresztem. Jó, tartható napirendünk van így és a mi kisfiunk is átalussta az éjszakát. Szerintem nincs ezzel baj, nekünk ez vált be, másnak más.
2014. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

4es, én mondjuk nem pontoztalak le (se fel), de erős a gyanúm, hogy másoknál az verte ki a biztosítékot, hogy leírtad, ahogy kijöttetek a kórházból, te nem etetted meg a babádat éjjel (ha jól értem), mert éjszaka nem eszünk.


hát ha ez így van, tuti nem vagy százas és nem irigyek az általad marhának titulált anyukák hanem épeszű józan gondolkodású ANYÁK :)

2014. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én természetesen etettem este, magától szokott rá hogy átalussza az estét.
2014. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de megnézhetnéd a gyerekemet.... Szerinted mi baja lett attól, hogy este nem evett??

Ilyen h*lye vagy?? Azért keltsem mert ennei kell??? Szerintem meg az a nevetséges...:-) Valamit csak jol csinalok, ha fejlodik normalisan, atalussza az ejszakat, ido elott fordult, EGYEDUL tudok takaritani, nem kenguruval a nyakamban:D

Tvt is tudok nezni.

2014. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!