Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rémálom lett az altatás. Mit...

Rémálom lett az altatás. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Meddig fog ez tartani? Mi a lehető legjobb módszer?

Ki hogyan csinálja?

8.5 hós


2010. jan. 10. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónaposan kezdődtek a gondok, nappal nem akart elaludni a kiságyban. Azóta sem alszik benne nappal,próbálkozunk, hogy hogyan jó neki, általában elalszik a kanapén, ha mellette fekszik valamelyikőnk, de néha csak kézben alszik el, és van hogy letennei sem lehet. Ezzel az a baj, hogy már 9 kg, és én nem bírom hurcolászni, ezért most az adamo hintán gondolkodom, állítólag segít nekik az elelvásban. De vannak könyvben írt módszerek, pl suttogó, aludj jól gyermekem, stb. Amíg szopizott, cicin mindig elaludt, illetve nálunk nagyon hasznos dolog a cumi.
2010. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

Ácsorog a kiságyban és sir. Most ez van a toppon, de tegnap este úgy orditott, csoda, hogy nem jöttek át a szomszédok! Olyan hangja van, hogy az valami eszméletlen. :) Eddig minden rendben volt, magától elaludt, pont úgy, mint az Aludj jól...c könyvben. De most egyszerűen nem birunk vele:) Nagyon fáradtak vagyunk már, de Ő nem :)

2010. jan. 10. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 hónap körül jött egy időszak egyik napról a másikra, amikor esténként is és napközben is iszonyú, órákig tartó üvöltés előzte meg az alvást. Nappal elaludtam vele, este két pár nap egymás után olyan 20 perc nyugtató éneklés és bújás után ott hagytam. Első nap fél órát sírt, második nap 13 percet. Harmadik nap már csak 3 percet. Negyedik nap szó nélkül eljátszott, mint előtte és elaludt. Innentől kezdve nappal sem aludtam már vele. Nagyjából egy hét volt az egészet helyre rázni, mondjuk én azonnal cselekedtem, amint észrevettem hogy kezd a dolog bajossá válni.
2010. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12:49

Köszi.

Költözz hozzánk légyszii!! Csak 1 hétre, hogy segits :))

2010. jan. 10. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözni nem költözöm, de még egy apróság, amit nem írtam: a 20 perc énekelgetés és szoros összebújás most is megvan minden alvás előtt, bent az ő szobájában, kettesben, csendben. Ilyenkor kap még egy deci langyos teát, azt elcsócsázza fekve, attól is bágyad tovább. Aztán beteszem az ágyába, nem tudom lefektetni, mert akkor sírni kezd, csak beültetem, majd ő lefekszik, elalszik, 10 perccel később benézek, betakarom, és minden rendben.
2010. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!