Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babádnál mi a...

1 hónapos babádnál mi a sorrend? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés

Szopi, büfi és utána pelenkacsere? Vagy szopi előtt cserélsz pelust?

Kisfia evés közben általában kakil. Így büfi után cserélem a pelenkáját. Általában elalszik a mellemen, vagy büfi közben. Viszont a pelenkacserénél mindig felkel. Utána bepörög, és nagyon nehéz visszaaltatni. Tud nekem erre valaki jó tanácsot adni?

Illetve mikor fürdetitek? Úgy értem, mi után? Alvás után? Akkor rettenetesen sír.. Kaja után meg benne van a pakliban, hogy elalszik. Ha nem, akkor büfi után fürdetjük, de akkor meg nem éhes annyira a fürdés után...


Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz. :)


2014. júl. 26. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Pelenkacsere, eves, aztan lefekszem, a hasamra teszem. Igyo bufizik aztan alszik es en is tudok pihenni.


Furdes: alvas utan 8 korul furdunk, utana eszunk es alszunk :)

2014. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk még kicsi volt, mindig evés után tettem tisztába, mer általában közben rottyantott be. Este pedig, evés, fürdés, alvás volt a menetrend. Most, hogy hat hónapos már nem evéshez kötöm a pelenka cserét.
2014. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!