Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyógyszertári fürdető és a...

A gyógyszertári fürdető és a naturlandos tubusos fürdető ugyanaz?

Figyelt kérdés

Nagy téglyes 300 g-os gyógszertári fürdetőkrémünk volt (mintha ott keverték volna). Elfogyott, és kértem receptet a gyerekorvostól. Másik gyógyszertárba mentünk, és ott 3*100 g-os naturlandos kész fürdetőkenőcsöt adtak.

Csak itthon vettem észre, hogy naturlandos, és hogy recept nélkül is kapható, meg volt normális tájékoztatója is.

A kettő ugyanaz lehet? Vagy a naturland még több adalékanyagot rak bele esetleg?


2010. jan. 10. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A kettő nem ugyanaz. A gyógyszertári kevert krém a legjobb. Semmi szinezék, illatanyag.
2010. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, de a Naturlandos kicsit sűrűbb, nehezebb feloldani a vízben.
2010. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az, de recept nélkül többe kerül.
2010. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a patikai kevertet jobban szeretem, tényleg jobb az állaga. És a tubusból útálom kinyomkodni a krémet. Patikánkánt változik a szokás. Én a popókrémmel is így vagyok. Van ahol tubusba, van ahol dobozba töltik. A dobozost sokkal kényelmesebb használni.
2010. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első pillanattól a naturlandost kaptuk, nekünk jó, bár már alig vártam, hogy használhassunk egy kis illatosat.
2010. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő, a naturlandos sem illatos, nehezebb kinyomni a tubusból...viszont a tubus miatt meg ugye nem kell a krémbe belenyúlkálni, szennyeződés nem megy bele. Viszont recept nélkül drágább.
2010. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van naturlandos fürdetőkrém ami ugyanaz mint a gyógyszertári (erre az van írva, hogy: Unguentum hydrophilicum nonionicum), de a gyógyszertári tégelyes az nekem jobb, mert a naturlandos az fém tubusban van és nagyon nehéz vele bánni. Van még fürdetőkrémje a naturlandnak, ezt lehet kapni a rossmannban, tescoban, szóval drogériákban, de ez nem ugyanaz mint a gyógyszertári! Utóbbi műanyag tubusban van és asszem fürdőkrém van ráírva. Remélem tudtam segíteni!
2010. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tegnap kipróbáltuk, úgy tűnik valóban ugyanaz.
2010. jan. 11. 10:52
 9/9 anonim válasza:

Remélem nem mert:


Water / Aqua , Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil , Ethyl Alcohol al , Methylparaben

van benne

2018. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!