Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelusos anyukák!...

Mosható pelusos anyukák! Miért kell a pelusokat kitenni az esőbe?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam. Nem kell az esőbe kitenni.

A napra szokták kitenni, mert fertőtlenít és eltünteti a foltokat. Valamint régen a tetra pelusokat tették ki anyáink, nagyanyáink, dédanyáink a fagyba mert a fagy tökéletesen kifehérítette a pelenkákat.

De ez az esős dolog sztem hülyeség.

2014. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

erről az esősről még nem hallottam :D

én nem szoktam kitenni esőbe, csak a napra. az első leírta, hogy miért.

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de igen van. Utrána járok és megírom. :)
2014. júl. 29. 17:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Na azért van mert az eső a legjobb semlegesítő. Tudjátok, hogy egy idő után ősszegyűl a pelusokban a mosószer, és elkezdenek szagosodni. Ilyenkor egy semlegesítő mosást kell végezni, angolul stripping. Sok az infó róla a neten.Az eső állítólag a legjobban semlegesít a lúgos hatása miatt. :)
2014. júl. 29. 17:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Azok az anyukák akik erről számoltak be, azt mondták, hogy olyan lett a pelus az eső után mint újkorában. Szagtalan és pihepuha. :)
2014. júl. 29. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
aha, szóval ammóniamentesítés miatt. életembe nem hallottam még, hogy esővel kéne csinálni.
2014. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nállunk éppen esik, Kitettem az összes pelusomat. Megíron az eredményt. :)
2014. júl. 29. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek :)
2014. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről én se hallottam. Már nem pelusozok, de mikor pelusoztam, akkor általában 40 fokon mostam és ha kezdtek már nem olyan frissek lenni, akkor eresztettem rájuk egy 90 fokos mosást. (csak a belsőkre) Az után érezhetően strerilek lettek a pelusok. (ezt caak pár havonta csináltam )
2014. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!