Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dm-ben kapható dobozos...

A Dm-ben kapható dobozos babylove pelus, rosszabb mint a Libero?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem semmivel se rosszabb, bár ez is baba-mama függő. Akinek nem számít az ár, az csak a Liberora voksol, akinek meg igen, annak jó az olcsóbb, de szintén jó minőségű is.
2010. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk rosszabb. A babylove-ból kifolyt a pisi és kiütéses lett tőle a babám. Mi csak liberot tudunk használni.

De próbáljátok ki, sokan szeretik a babylove-ot. Vegyél próbának kis csomagost.

2010. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk se jött be, kifolyt belőle a cucc, pedig én szerettem volna olcsóbbra váltani. De szerintem is megér egy próbát, unokatesómék pl csak a DM eset használják, és nagyon meg vannak elégedve vele. A baba alkatától is függ, hogy melyik pelus jó.
2010. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szuper a Babylove pelus!
2010. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 11. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó minőségű. Annak idején a lánykámnál nagyon bevált, viszont a kisfiam mindig kipisilt belőle, így áttértünk a Tesco-s pelusra, ami minőségre ugyanolyan, és magasabb a dereka, kicsivel jobban tart.
2010. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Speciel nekünk a dm-es pelus a legjobb. Jobb a liberonál is.

Ezt vagy pamperst szoktunk venni.

Szerintem is vegyél egy kis csomaggal kipróbálásra, esetleg vegyél 1-2 darabot egy másik anyukától.

Mi csereberélünk a tesómmal, neki is most van kisbabája.

2010. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagyon bejött. Csak azt használjuk, a libero már a kórházban sem jött be, a pampers-ről meg ne is beszéljünk, abból folyamatosan kipisilt, kikakilt a fiam.

Viszont nem mindegy a méret. Mi a 3-6kg-ost leváltottuk 4kg-osan, mert már szorította a kis combját, úgyhogy most a 4-9kg-sat használjuk. Tehát nem tartott ki a 2es méret 6kg-ig. :(

2010. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a babylove vált be, a liberon kívül. Viszont mivel jóval olcsóbb, csak azt használjuk.

pampers, huggies, tesco, rossmann nálunk mind problémás volt.

2010. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon szeretjük, az éjszakai cuccost is bírja. Sőt, sokszor még a reggeli kaki is belecsúszik és az sem jelent gondot. A Pampers sokszor eresztett. Libero is jó, de a felső méret mindig kicsi volt.
2010. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!