Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekrehabilitációs Központ,...

Gyermekrehabilitációs Központ, Debrecen, Ibolya utca. Járt már ott valaki?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?Kell időpont?
2010. jan. 11. 13:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát mutattak pár dolgot,hogy miket csináljak,azt gyakoroljuk is,de igazából tőlük várom a "megváltást",mégis csak ők a szakemberek.Meg igazából csak úgy kutyafuttában mondtak pár dolgot,úgyhogy akkor fogom igazán elekzdeni itthon,ha konkrétan megmutatáj,mit kell csinálni.Te láttad az eredményt hamar?Már nem jártok tornára?
2010. jan. 25. 08:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem jártunk tornára, otthoni tornát írtak elő.Azt csináltuk minden nap ötször.Pár nap után már láttam, hogy sokkal jobban tartja a fejét, három hét után pedig megfordult hasról hátra, három hónaposan.Pedig én csak ültetgettem, meg sokat raktam hasra.Majd tizedikén megyünk kontrollra, és akkor megmondják, hogy kell -e torna, de szerintem nem.

2010. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor ti jól jártatok.Márciusra fogunk időpontot kapni.Én kénytelen leszek valami magán gyógytornászt keresni,nem akarok márciusig várni.
2010. jan. 26. 18:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma voltunk kontrollon, szerencsére minden rendben, elmúlt a problémája.Még egy picit le van tapadva a combjában az izom, azt még masszíroznom kell, meg gyakran hasra tenni.Több, mint egy órát vártunk, olyan csúszás volt az időpontban.Hihetetlen mennyi babának és gyereknek van valamilyen problémája, eddig nem is gondoltam, amíg nem láttam.

üdv

2010. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy minden rendben van veletek:)
2010. febr. 11. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!