Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecen, tócóskerti anyukák...

Debrecen, tócóskerti anyukák és babák, hová jártok játszótérre?

Figyelt kérdés
Csak a Derék utca elején ismerünk játszóteret a környéken, máshol nem. Finoman szólva is siralmas a játszótér-helyzet errefelé, jól látom? (Most költöztünk ide.) Elkezdünk keresgélni, hogy hová menjünk, úgy tűnik, egyedül az említett helyen vannak normális játékok, de kevés van belőlük és jó időben ennyi játékra sok a gyerek szerintem. És a karbantartás is nulla. Rengeteg a zöld terület, nem értem, miért nem építenek új játszóteret vagy bővítik a meglévőt. Hétköznap messzebbre nem tudunk elmenni, itt lenne jó a közelben... (Tesómnál Pesten (peremkerület, paneles környék) 5 percen belül 3 játszótér van, stabil kerítéssel, új játékokkal, de jó lenne itt is!)
2011. márc. 27. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Tócóskerti anyuka vagyok!Mi még most kezdünk ismerkedni a játszóterekkel,11 hónapos a kislányom.2 helyen voltunk eddig,az istván út felőli részen van egy nagy focipálya,és amellett egy játszi,vagy ha mész kifele a tóciból,rögtön az első kis utcában egy elkeritett kis játszótér.Ez nagyon klassz,alig vannak,és kerités veszi körül.Neked mennyi idős a babád?A völgyben is vannak játszóterek,igaz ott még nem voltunk.
2011. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyertek át a völgybe, minden háztömbhöz tartozik egy belső udvarszerűség, ott vannak a játszóterek. Mindegyik más. Van árnyékos, napos, több játékkal felszerelt, kevésbé jól felszerelt. És elég rendezettek.

Mi itt lakunk, tavaly sokat bandáztunk ott az anyukákkal. Az idén már dolgozok, kislányom bölcsis, de ha itthon vagyunk lemegyünk minden nap, játszani, beszélgetni. Szóval érdemes átnézni ide is.

2012. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!