Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az első idöszak a baba...

Milyen az első idöszak a baba születese utan?

Figyelt kérdés

Nökent kerdezem,milyen a noknek,es apukaknak kibirni az elso idöszakkkot,mert ugye sztem az a legnehezebb. nem birsz aludni a sok sirastol,vagy ilyesmi,mondjuk elötte se tudtal a nagy pocid miatt,szexualis elet kilöve,stb..

az is jo ha küldtök egy cikket. Köszi



2014. júl. 31. 00:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Nagyon jó ügyeletes dokit fogtam ki, nagyon szépen varrt össze. Nem változott sem méretre sem kinézetre a helyzet, csak nagy babót szültem és néha még érzékeny így nem minden nap van kedvünk a fél órás előjátékhoz hogy simán menjen minden. Igen csodás párom van, csak sajnos sokat dolgozik, de 5 hónapja minden esti pancsi az övé én még nem is fürdettem a lányt :)
2014. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok!Nekem 3jszaka jöttek a fájások,és az ötperceseknél mentünk be a kórházba.Akkor esett a legnagyobb hó,és a párom az izgalomtól a patkára is ráment parkolásnál. :) Pedig jól vezet amúgy! :) Kész kabaré volt az egész.Fóleg,mert már ötödször szóltam neki, hogy azthiszem menni kell a kórházba.Erre ő,:igen?jó. és aludt tovább. Hát így húztam az idöt,még nem 5percesek lettek.Pedig máskor minden sóhajomra ugrott,hogy: mi az, menni kell?De úgy ki volt merülve,hogy pont aznap nem ugrott elsőnek.Aztán 2és fél óra múlva meglett a csodánk.Nagyon jó,és megható volt.Párom végig bennt volt a szülésnél.Nem fájt annyira a szülés mint a varrás,mert sajnos repettem.Sexen jó darabig nem járt az eszem,de a páromé sem.Csak az alvásra birtunk gondolni.Ő nagyon jó apa,most 19hós a pici,de van hogy ő kel fel hozzá,ha sír éjjel.Akkor is felkelt,ha ment dolgozni,együtt fürdettük stb.Sőt enni is ő hozott nekem az elején,meg inni is,mert ha rajtam múlt volna nem ettem ittam volna,mert olyan fáradt voltam. Iszonyú volt a hasfájós időszak.Éjjel kettőig ringatni nap mint nap. De ha ránézel,a te csodádra,nem bánsz semmit,mert ő az életed.Az első mosolya,a pici keze stb.Leírhatatlan csoda...Késöbb mikor megtaláltuk a hasfájás ellenszerét,kezdtük igazán élvezni a dolgokat.MONDJUK igazán kb csak 6hós korában aluttam talán ki magam előszőr.Még a mai napig többször bemegyek hozzá,és megnézem éjszaka.Most 19hósan,már sokkal könnyebb vele.Eljátszik egyedül is. Éjszaka végig alszik stb.Mégis visszatekerném az időt,mert olyan hamar ekkora lett.Olyan jó volna,ha egy hónap kettöből állna.Újra átélném az egészet,ha lehetne! Minden nehézség ellenére! :)
2014. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Huhh,akkor neked nagyon jó élményeid voltak. :) jó neked hogy csak 2és fél üra volt a szülés. :) na és mi volt a hasfájás ellenszere? összeforrt odalent? és vissza tutad nyerni a régi alakod? Biztos jó pici lehet egy baba. Már várnám én is örömmel,csak félek a sok szenvedéstől,mert olyan rossz a nőknek,a férfiaknak meg semmit nem kell csinálni,csak dolgozni,mi meg feleljünk meg mindenben.szóval ilyenek végett elég depressziós szoktam lenni mensi elött.Lehet azért van bennem ez a sok rossz gondolat,mert az én anyukám nem nagyon beszélni se terhességről,se szülésről sajnos,pedig én kiváncsi lennék rá,de ő komolytalan,kineveted,és azt mondja én még ne szüljek. Hát igy senkivel nem tudom megbeszélni,csak veletek :D de babakocsim már van,meg gyűjtöm a babaruhákat is,pedig tudom mostanában nem szülök,mert elötte még van pár célom,és pénzt kell gyűjteni hozzá.szóval téma érdekel,csak a sok nyüglödés nem. régen azon gondolkodtam, fogadok béranyát aki megszüli nekem.
2014. júl. 31. 23:59
 24/25 anonim ***** válasza:

Pár hónap alatt minden a régi lett odalent.

3290grammal született a picink.

170cm vagyok.Szülés előtt 60kg voltam.72-vel szültem.Egyből lementek a kilóim.Most 55kg vagyok.Többet rohangászok,és jobban talpon vagyok mint mikor dolgoztam,így egyszerűen nem jönnek rám a kilók.Pedig jó lenne. 60kgmal éreztem jól magam,de sehogy nem akar visszajönni.Mennyi idós vagy?

2014. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Én meg 62kg,és igy nem érzem jól magam a börömben,de csak 163cm. nekem meg az 55kg lenne jó régen annyi voltam,csak mióta párommal vagyok,nem igazán akar lemenni a kg.
2014. aug. 1. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!