Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az első idöszak a baba...

Milyen az első idöszak a baba születese utan?

Figyelt kérdés

Nökent kerdezem,milyen a noknek,es apukaknak kibirni az elso idöszakkkot,mert ugye sztem az a legnehezebb. nem birsz aludni a sok sirastol,vagy ilyesmi,mondjuk elötte se tudtal a nagy pocid miatt,szexualis elet kilöve,stb..

az is jo ha küldtök egy cikket. Köszi



2014. júl. 31. 00:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk katasztrófa volt!Ha lehetne újrakezdeni,nagyon szeretném másképp csinálni! Kórházban nem aluttam szinte semmit,de nem is voltam fáradt. :) Az nagyon jó időszak volt! :)

Aztán otthon.Nem tudta elvileg senki,hogy hazamehetünk,mert nem volt biztos.Haza értünk,azt sem tudtam hol áll a fejem.Hogyan,mikor szoptassak,miért sír stb.Ahogy beértünk 5perc múlva csengettek.Nagybátyámék állítottak be,kapásból 5-en.Majd jött anyukám,anyósom.Nem segíteni,hanem gügyögni.És ahelyett hogy pihenni tudtam ,tudtunk volna,vagy hármasban egymásrahangolódni,sorra nyitottuk az ajtókilomcset.Szeretem a rokonokat,de nagyon elegem volt!Anyukám is már reggel 7:00kor jött gügyörészett egész nap a picinek.Folyamatosan vendégeket kellett koszolgálnunk a párommal. Az elsö két hétben 27-en voltak nálunk.AMINEK,az lett a következménye,hogy a pici elkapott valakitöl valamit,és dokihoz kellett vinni. 5000ft-nyi halom gyógyszert kapott szegébykém.Tél volt,úgyhogy a doki is megmondta,irjuk ki az ajtóra hogy: Nem mutiba készült.

Szóval nagyon nehéz volt nekünk,meg irtó hasfájós is volt.

Most 19hós,de anyukám csak akkor látja,ha én odaviszem helyébe.Holott most jól jönne,ha néha egy órára elvinné.

Próbáld ezeket elkerülni,és hangolódjátok egymásra..!

Én ezt nagyon bánom,és fáj,hogy így alakult.Vissza pörgetném az időt,de....

2014. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én anno azt hittem, hogy az apák mindent átalaszanak, mert csak ezt hallottam. Nekem aztán meglepetés volt, hogy ugyanúgy felébredt magától azonnal. Aztán persze tudatosult benne, hogy tudom kezelni a helyzetet és egy idő után nyugodtan alszik a legvadabb sírás mellett is.
2014. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ezzel nem azt mondom, hogy nem segít, de már nem ébred magától fel, mint az elején. Bár nekem mondom az volt a meglepő, hogy apa is ébred minden neszre. Én eleve arra számítottam, hogy úgy kell lökdösni, hogy te jössz.
2014. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Most egy hós a 2.fiam, így még friss. Az elsővel letámadtak a rokonok, most előre szóltam, hogy ne. A kórházban valóban nem lehetett pihenni, mondjuk nem is kifejezetten zavart. Itthon minde jó, a pici eszik alszik, a nagy is ilyen volt :)
2014. júl. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1-nek. akkor tényleg borzasztó lehetett,én amugyse szeretem a sok vendéget,de vki meg azt szereti,ugyhogy ne aggodj emiatt,h igy alakult ne band,legalabb lesz mit meselned a gyerekednek. Szülés sem fájt annyira?

2-es mint a filmekben

4-es:és nem fárasztó?birod? hány éves vagy?

2014. júl. 31. 06:20
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekünk a legeslegeleje egész nyugis volt, csak a nagyszülők jöhettek és segítettek is. Aztán úgy 2 hetesen jött a hasfájás, mindenki azt mondta majd ha elmúlik jobb lesz, de utána meg más miatt sírt, fogzás, front, nem tud aludni. Aztán mindenki mondta, hogy, majd ha el tud már aludni, vagy végre lesz valami napirendünk akkor jobb lesz, de azóta se tud aludni, napirend folyton változik, és fél éve nem aludtam ki magam. A mostanihoz képest az eleje könnyebbnek tűnik.
2014. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ket szoval jellemezve 5honap tavlatabol borzalmas de gyonyoru...en kikotottem h ide senki nem jon ket hetig minimum.de inkabb egy honapig.segitsegem tehat nem volt a paromon kivul.de o aztan kivette a reszet boven.ket hetig itthon volt.de mindent megcsinalt.nekem fajt mindenem kb.o hozott kajat,etette a picit amig en fejtem mert veres volt a tejem annyira sebes lett a mellem igy szegyen nem szegyen ket hetig nemszoptattam hanem begyogyitottam addig fejtem es uvegbol kapta.de rajottem h ez igy nem fog menni ha a parom visszamegy dolgozni.egy hrtesen hasfajos lett a babank igy kezdodott az ejszakazas...de valahogy azt gondoltam nehezebben fogom birni az ejszakazast..mondjuk en az elso honapban mindig aludtam vele.muszaj volt kulonben mar nem elnek szerintem.:-)miutan hazajottunk es ugy ereztem lar nap mulva lementem negyed orara a boltba,befizetni atelefonszamlat,csakhogy emberek kozott legyek.aztan kethetesen elvittuk setalni.na az 3orasra sikeredett..onnantolmegy a csavargas:-):-):-).most igy hirtelen ennyi jutott eyzembe de a borzalmas es a katasztrofa szo elenken megmaradt az emlekeimben...kb.azt se tudod hova kapj...
2014. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok..az lemaradt h szexre gondolni se kedved se idod nem lesz..
2014. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem csodás volt, lehet azért, mert szerencsére egyáltalán nem sírós a kislányom. 1 hós kora óta átalussz az éjszakát, szóval még kipihentnek is mondhatom magam. Most 5 hós és utoljára a 4 hónapos védőoltáson sírt :) A szexuális életről annyit, hogy nem minden a szexről szól, de azért ha belegondolsz neked is jól esik ha kényeztetnek és ez a párodnak is jól esik hidd el! Nő is vagy nem csak anya! Erre figyelj!
2014. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az még lemaradt, hogy igaz már 5 hónapja szültem, de még mindig van olyan hogy nem megy a szex. De ezt el kell fogadni hogy nem lesz egyből olyan mint régen és ha szeret a párod ezt meg fogja érteni és lehet az olyan napokra más megoldást találni :)
2014. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!