Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 es fel hos babanak milyen...

13 es fel hos babanak milyen "igazi" orrcseppet hasznalhatok, mert a tengerviz nem dugja ki az orrat? Atlatszo orrfolyasa van non stop, aludni sem tud. Vibrocilt vagy nasivin hany %ost?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem gyerekorvossal nézeted meg? Talán jobban ért hozzá, mint a laikus olvasók.
2010. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Nasivint ajánlott a gyerekorvos, ami recept nélkül kapható és van direkt kisbabáknak, gyerekeknek való.
2010. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de miért kell rögtön orrcsepp?

Hála istennek van egy sokkal régebbi és barátibb megoldás is.

Veszel a patikában kamillavirágot, nem filterest, aztán egy kisebb maráknyit beleteszel a legnagyobb edényedbe egy másfél liternyi vizbe és amikor már a konyhán kívül is érzed az illatát, akkor a kicsivel együtt bebújsz egy pléd alá, hogy minél kisebb helyen tudjon megszökni az illet és inhaláltok 10-15 percet. Este és reggel is megcsinálod, esetleg a déli alváskor és 2-3 nap eltünik, hiszen a légutak tisztítása mellett a te bőrödenk és az idegeknek is jót tesz.

Én is kipróbáltam a kicsiken mindeféle orrcseppet, mire a gyerekorvosom és az anyukám emlékeztetett rá, hogy régen is ez vált be a legjobban kipróbáltam és láss csodát a 3 hets orrfolyás két nap alatt elmúlt és még a reggeli köhögése is megszünt.

Szóval én azt mondom, hogy attól, hogy valami régi még nem biztos, hogy rossz.

Egyébként a legjobb, ha akkor csinálod meg, amikor elalszik, mert nem kell félni hogy nem tetszik neki, vagy belenyúl.

Remélem neked is bevállik, mert nekünk z volt a legjobb.

2010. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14:59

nem haragszom, csak latom, hogy fulladozik a gyermekem a takonytol.

amugy meg nem is ismertem ezt a parolos modszert.

KOSZONOM!

2010. jan. 11. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyonrossz, amikor fulladozik. Az én fiam is így volt és komolyan mondom, hogy nekünk ez nagyon hatásos volt. De ne ijedj meg, ha az első alkalom nem látsz túl sok eredményt, majd a második sokkal jobb lesz.

Igazából most jutott eszembe, hogy a legutolsó alkalommal az is segített, hogy lefekvés előtt tengrsóssal befújtam, majd kiporszívóztam és aztán jött a kamillázás.

Próbáld ki nem veszíthetsz.

2010. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!