Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhatok orrspry-t?...

Használhatok orrspry-t? Nagyon megfáztamés egyszerűen nemtudok aludni, ülni mert egyből bedugul az orrom.

Figyelt kérdés
Ráadásul köhögök is egy kicsit de arra mézes hársfa teát iszok azzal talán nem ártok.
2009. dec. 31. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam éjszakára, mert ha megfulladok, azzal többet ártok :-) Én a gyerekekéből szoktam csenni.(Nasivin)
2009. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is a gyerek nasivint használam, ha nem segitett akkor jött a felnött nasivin. semmi baja nem lett a babábak :)
2009. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én tengervizest használtam, nekem az is bevált
2009. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább ezeket javaslom: kamillás gőzölés, sós meleg vizes orröblítés, párologtatás, ha száraz a levegő. Az orrspray csak a tüneteket enyhíti, de nem gyógyít, sőt hosszú távon az orrnyálkahártyát is károsítja. A hársfateát mézzel nyugodtan ihatod, nekem is azt javasolta a háziorvosom. Viszont semmilyen más gyógyszert nem írt fel, gondolom nem véletlenül. 10 hetes kismama
2009. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Fluimare orrsprayt használok, a gyógyszertárban ajánlották, és nagyon jó. Próbáld ki. 23hetes km.
2010. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!