Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám egyből üvölt ha hasra...

A babám egyből üvölt ha hasra rakom, mert mászni szeretne de még nem megy neki, ti meddig hagyjátok ilyenkor sírni?

Figyelt kérdés
Megfordulni is tud már, de nem csinálja, csak széttárja a kezeit és hisztizik, szinte sikít, szerintem azért mert mászna már, haladna, csak nem megy neki. Nem akarom egyből felkapni, hogy azért szokja a helyzetet és gyakoroljon, de kínozni sem szeretném....
2010. jan. 11. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor odafeküdtem mellé, és hagytam, hogy próbálkozzon legalább 5-10 percig, közben próbáltam megnyugtatni, beszéltem hozzá, mondtam neki, hogy milyen ügyesen próbálkozik.

Egyébként nálunk ez ment legalább 2 hétig, mire rájött, persze most se tud mászni, csak kúszni hátrafelé, de ezzel már elégedett, azóta csönd van :) Ami furcsa, hogy a forgás egyáltalán nem érdekeli, pedig előtte forgott mint a motolla :)

2010. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! én sajnos hiába beszélek hozzá, csak akkor hagyja abba, ha felveszem...:( remélem nálunk is hamar beindul és akkor nem lesz ilyen kis pipa, hogy nem megy neki a mozgás :)
2010. jan. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!