Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz lehet, hogy...

Tényleg igaz lehet, hogy minden 5. babát nem a saját apja nevel?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem ő a biológiai apja a kisgyereknek, akit a sajátjának hisz. A Jóban rosszban c. sorozatban hangzott el ez a kijelentés. Tényleg ennyire gáz a helyzet? Ismertek olyat, akinél kiderült, hogy nem az apuka volt a valódi apuka? Hogyan és mikor derült ki?
2014. aug. 1. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

még nagyon régen láttam a tv-ben egy adást ,ott a dr Czeizel Endre mondta,hogy minden 6. gyerek kakukkfióka,

-akkor jobban figyeltem az ismerőseimet és kettőt találtam én is,

2014. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kakukkfióka! :-) És hogy találtad azt a kettőt, mi alapján?
2014. aug. 1. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem vagy ha mégis akkor nagyon nagy gondok vannak az emberekkel erkölcsi szinten.
2014. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen... és egyáltalán miből állapították meg ezt a számot?
2014. aug. 1. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyre több válás miatt azt elhiszem, hogy minden hatodik kapcsolat válás, szakítással jár, és utána új kapcsolatba nevelik az enyém,tied, miénk gyerekeket de hogy kukafiókák lennének azt nem.Világviszonylatban talán elhiszem.
2014. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt nem a válás miatti nevelt gyerekekről van szó. Hanem azokról, akikrret apjuk vérszerinti gyereknek gondol, de valójában anyuka mástól lett terhes.
2014. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden ötödik nő egy gerinctelen ri..nc lenne? Én nem hiszem.
2014. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a dr Czeizel meg is magyarázta ezt a minden 6.-at :

-őhozzá jöttek az anyukák,a gyerekükkel kapcsolatos betegségek miatt,és ilyenkor a komplikáltabb esetekben megvizsgálták az anyát is és az apát is ,és ekkor bizony egyértelműen kiderült a kromoszómákból,hogy " apu " az nem lehet apu,és akkor négyszemközt ezt megmondták az anyunak is ,aki ilyenkor töredelmesen bevallotta,hogy kit is kéne tényleg inkább behívni megvizsgálni......

2014. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Egycsaládot sem ismerek, sem a rokonok,sem a barátok között, ahol felmerülhet ilyen. Márpedig akkor az arány nem stimmel. Kb 20 gyerekről beszélek.
2014. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Viszont elgondolkodtató, hogy honnan tudhatjuk biztosra? Lehet álmunkban sem gondolnánk az illetőről...
2014. aug. 2. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!