Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Help! Már felálló, de főleg...

Help! Már felálló, de főleg mászó, bútorok mellett két lépést tevő babának milyen cipőt vegyek? Bővebben fontos lent

Figyelt kérdés
gyakran megyünk játszótérre,bele is teszem a homokba meg gumitéglára is,de csak feláll még főleg,é őszre tuti kell jó cipő,de most nem adnék azért ki egy hónap matt nagyobb összeget...

2014. aug. 2. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Még semmilyen. Majd ha egyedül jár.
2014. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy drága legyen. Az a jó ha a talpa puha, de a bokáját tartja.
2014. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor még csak zokniba tettem le. Persze ellenőriztem mennyire meleg a talaj. Én is ilyen helyeken hagytam előszőr mászkálni. Ilyenkor még jó egy zokni szerű, vagy mezitláb, vagy sima zokni. Nem fog elszaladni messzire, tudod figyelni mi van a lábánál, nehogy belelépjen valamibe. HOmokozóba meg nagyon jó mezitláb lenni, hidd el jót tesz a talpának, mert az tornáztatja, egyenetlen a talaj!!!

Ha már megteszi kapaszkodás nélkül a lépésekeet, pl 8-9 lépést, akkor érdemes venni bokatartós, keménykérgű, könnyen hajló talpú cipőt. Ilyen pl elephanten a deichmannban, én olyat vettem, jó is volt. Aztán menjetek ortopédiára mikor stabilan jár már majd úgy fél év múlva és ott megnézik kell-e korrekció pl supinált cipő.

2014. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet vettem! Nagyon jó!

Kint nem böki a fű, le lehet benne tenni.

Bent nem csúszik a parketta, játólap ha ebben van.

Zokniban nagyon nagyokat esett bent a fiam, de miután megkapta ezt, el is kezdett járni 10 hónaposan!

Benti cipőben is jó ősszel télen.

Nagyon szépek, tiszta bőr!

2014. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még inkább mászik, nem kell, hogy tartsa a bokáját (hogy tudjon benne mászni és lábujjhegyre állni), inkább legyen nagyon puhatalpú vagy akár több zokni vagy olyan zokni, aminek bőr a talpa.

Ezek a drágább "hivatalos" verziók:

[link]

[link]

2014. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor még bőven elég a puhatalpú.
2014. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk tescoban most pont akcióc volt 2000ft helyett 600ftért adták. Szerintem bőven elég.

2014. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kintre puhatalpú bőr kiscipő, bentre tapadós zokni, vagy semmi ne legyen rajta.
2014. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!