Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haematóma mellett kinek...

Haematóma mellett kinek maradt meg a terhessége, kinek nem? Fontos

Figyelt kérdés
Arányokra vagyok kíváncsi..:(((
2011. jún. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt, utrogestan és szigorú fekvés két hétig! Lassan 23 hetes vagyok :) Üdv
2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megmaradt hala Istennek.

12 hetesen vereztem be, reszlegesen levalt a mehlepeny, a levalasnal haematoma keletkezett. Kb 4 het mulva mar alig latszott, a lepeny is visszatapadt. Addig kellett csak extran ovatosnak lenni, utana dolgozhattam is. Es a 40. heten szuletett a kisfiam kozel 4 kiloval.

2011. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1 barátnőmnek volt, de felszívódott, azaz semmi baj nem lett.

Nem tudom, itt megbízható arányokat kapsz-e, szerintem mindenki csak a jó hírt szeretné ilyenkor közölni, hogy ne aggódj....Szerintem ha ellenpéldáról tudnék, én pl nem írtam volna inkább. Minden jót!

2011. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 2-szer is véreztem, de nagyon és viszonylag sokáig (7 és 12 hetesen). 2x2 hetet voltam a klinikán. Most 17 hós a kisfiunk.
2011. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. héten véreztem be,ikerterhességgel. Kaptam utrogestant,azt szedtem a 12. hétig,amennyire lehetett kíméltem magam és 3 hétig nem szexeltünk. A 12. heti UH-on már nem látszott a hematóma. Onnantól zavartalan terhességem volt,4 hósak az ikerfiaim.
2011. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nekem 11 hetesen 2x kellett ügyeletre mennem a hematoma miatt, ami a méhszáj felett helyezkedett el, ma már a 21. hét végén járok és minden a legnagyobb rendben van

2011. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vérzések után derült ki, hogy haematoma-m van :(

Akkora volt a bevérzés, mint a petezsák 18mm.

Az ürült ki, azért véreztem.

KAptam Utrogestan-t, Rutascorbin-t, Mg-ot és feküdni kellett 2 hétig.

Ma már 18 hetesek vagyunk.

Ha Neked is van haematoma-d akkor szorítok, hogy minden rendben legyen. HA nem a petezsák alatt van, hanem mellette akkor baj nélkül kiürülhet!

2011. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!