Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt így, hogy babája...

Más is volt így, hogy babája mellett megváltozott a kutyákhoz-macskákhoz való hozzáállása?

Figyelt kérdés

Mióta kisfiam megszületett egyre kevésbé tudom elviselni az állatokat, nem tehetek róla. Előtte kutya-macska mániás voltam, puszilgattam őket, ölelgettem őket, most meg rosszul vagyok ha elmegy mellettünk a két kistestű kutyánk... A macskánkat is eladtuk rokonnak mert nem szívesen laktam vele egy házban, idegesített a szőr. A kutyáinkkal sem foglalkozom már szívesen, úgy érzem nincsenek jó helyen nálunk, nem akarok velük foglalkozni... Rossz hogy így megváltoztam de nem tudok tenni ellene, idegesít a szőr, a kosz, idegesít hogy rámugrálnak (ritkán), az is zavar már ha feljönnek a teraszra ahol a gyerkőcünk játékai vannak.

Más is megváltozott? Előfordult ez másnál is?


2014. aug. 4. 15:45
1 2
 11/16 Julie S ***** válasza:
78%
Mi tovabbra is szeretjuk a macskankat, tovabbra is befekhet az agyunkba (ugy mar negyen alszunk benne :D), meghagytuk a kedvenc helyeit, pedig rettentoen osszeszoroz mindent. A lanyunk mar egyszer-ketszer meg is tepte szegenyt, pedig csak orult neki es meg akarta fogni. Azota nem all meg neki a macska, hanem nagy ivben elkeruli. Azert a fontossagi sorrendben hatrebb kerult, mert o megis csak egy felnott allat, aki tud varni, ha kell. Amugy nem zavar a macskaszor. Sosem zavart. Rendszeresen visszuk allatorvoshoz oltani, feregteleniteni, stb, szoval rendben van a macsek, nincs miert zavarjon a kozelsege, vagy a szore.
2014. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Azért szerintem annak nyomán, hogy a kérdező elajándékozta az állatát, azt felhozni, hogy szar ember, és reméljük nem bántalmazza majd a gyerekét nekem elég masszív lelki deficitet mutat.
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok leállni vitatkozni veled kedves bántalmazni szót vitató válaszadó. Van egy olyan érzésem, hogy szándékosan akarsz bántani, direkt kekeckedsz itt velem. Ennek nincs értelme, ide elvileg nem azért járunk hogy mást bántsunk.

Köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 5. 15:09
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
kérdező, én sem állok le veled veszekedni, nem is vitatkoztam veled, csak leírtam, hogy az érzelmi bántalmazás létező dolog.:) De semmi baj! Nehéz lehet úgy, hogy a férjed sem tiszteli az állatokat, és így egyedül maradtál a kérdéssel!
2014. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez megnyugtatja a kerdezot, en is ugyanezt elem at most, szoval ez egy elo dolog!

Rendesen megutaltam a macskamat, idegesit, nem birom elviselni a szort, a mocskot, az alomba piszkitast.

El fogom ajandekozni en is ot, mert idegrohamos vagyok attol, hogy belog a nagyszobaba ahol a baba fog aludni. Mindenhol ott a szore, az etelen, az edenyeken, a friss ruhan. Es mar en sem tudom azt megadni a macskanak amit eddig, igy nem lesz itt jo neki..

2015. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok. Ilyenek egyáltalán miért tartanak állatot? Legalább jó helyre kerüljön szegény cica végre!
2015. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!